Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
03 Ağustos 2021 Salı
AŞAĞILIK DUYGUSU

Tarih, Çin seddinden , Viyana’ya, Sibirya’dan Hindistan’a, Ta Afrika içlerine , Dar üs selamdan Timbuktu’ya kadar, Yüce Türk milletinin şerefini ve başarısını yazıyor.

30 Temmuz 2021 Cuma
SATILIK GAZETECİLER

Şimdi onlara fondaş gazeteciler de deniyor. Yani Batılıların veya emperyalistlerin Türkiye’deki  yönetimi, Kendi menfaatlerine hizmet edecek hale getirmek için, Medyada yuvalanmış kişilere ve kuruluşlara, Hazırladıkları fonlardan destek vermeleridir. Sadece Türkiye değil, bütün ülkelerde yapmaktadırlar.

27 Temmuz 2021 Salı
DEVLET BAHÇELİ'NİN KARARLILIĞI

Türk milleti büyük millettir. En zor zamanlarında mutlaka kendisini koruyup, kollayacak, Zorlukları aşacak ve kendisini kurtaracak bir kahraman çıkarmıştır.

16 Temmuz 2021 Cuma
KATOLİK BİR PAPAZIN MİLLETİNİ ALDATMASI

Onların ellerinde,Türkiye’de Ermeni’den dönme ne kadar kişi varsa kayıtlıdır. Nüfus kayıtları da ellerindedir.Bir asırdır üzerinde çalışıyorlar. Onlar kim? Masonlar, Ermeni cemaati, MI6 ve CIA…

13 Temmuz 2021 Salı
KATAR EMİRİNİN KAHRAMANLIĞI

Katar, Basra Körfezinde küçük bir yarımada üzerinde küçük bir ülkedir. Çok miktarda doğal gaz çıkar ve petrolden de zengindir. Bu ülkenin yönetimi, Türkiye’ye yakınlık gösterdi diye, Yatırımlarını Türkiye’ye yöneltti.

09 Temmuz 2021 Cuma
AFGANİSTAN OYUNU

Yunanistan, adaları Amerika’ya verdi. Bilhassa Girit’te büyük bir üs var. Semadirek adasına yığınak yapıyor. Dimetoka’dan itibaren, Yunan karasının Türkiye’ye yakın yerinde 3 tane üs kuruyor.

07 Temmuz 2021 Çarşamba
İSLAM AHLAKI

İnsanların arasında düzeni en iyi sağlayan, Karşılıklı güveni temin eden en önemli unsur ahlaktır. Tabii ki güzel ahlaktır. Güzel ahlaka en iyi örnek de Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’dir.

02 Temmuz 2021 Cuma
İLAHİYAT FAKÜLTELERİNDE DEİZM

Deizm, İslam’a göre kafirliktir. Yani sadece Allah’a inanmak, yeterli değildir. Çünkü, imanın şartı 6’dır. Allah’a inanmak, Peygamberlere inanmak, Meleklere inanmak, Kitaplara inanmak, Kadere inanmak  ve Ahiret gününe inanmaktır.

29 Haziran 2021 Salı
KANAL İSTANBUL

İsim olarak yanlış konulmuş. Türkçe tamlamalara uymuyor. Gavura karşı özenti olsa gerek ki. Yabancı tamlama ile konuşuyoruz. İstanbul kanalı olması gerekir. İstanbul boğazı gibi….

22 Haziran 2021 Salı
TÜRK ORDUSU ÇOK GÜÇLÜ

Türk Silahlı Kuvvetleri olağanüstü güce caydırıcılığa sahip. Çünkü şu anda elinde bulundurduğu silahlar, Nükleer silaha sahip ülkelerin elinde yok. Bunu, Suriye’de, Libya’da Karabağ’da gördük.