Arka Sokaklar ekranın ikonik yapımlarından birisi. Gerek hikayesi gerekse de oyuncuları ile ekranın bir parçası haline geldi. Dizi uzun yıllardır devam ediyor. Dizide Şevket Çoruh, tiyatro çalışmalarına yoğunlaşmak için Arka Sokaklar’da ayrılma kararı almıştı. Daha sonra da güzel oyuncu Oya Okar dizden ayrılmıştı. Şimdi ise bu oyuncuların geri dönmesi söz konusu. İzleyiciler ortaya atılan Selin Arka Sokaklar dizisine geri gönüyor. Haberinin doğru olup olmadığını bilmek istiyor. Peki “Oya Okar Arka Sokaklar'a geri dönecek mi? Selin Arka Sokaklar dizisine geri mi dönüyor?” İşte araştırılan bu soruların yanıtları…

Oya Okar Arka Sokaklar ekibine dahil oldu!

OYA OKAR ARKA SOKAKLAR’A GERİ DÖNECEK Mİ? SELİN ARKA SOKAKLAR DİZİSİNE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Başarılı oyuncu ve tiyatrocu Şevket Çoruh, 16. sezon sonunda tiyatro çalışmalarına zaman ayırabilmek için diziden ayrılmaya karar vermişti. Dizi, 17. sezonda sadece 6 bölüm devam edebilmiş ardından 9 ay 14 günlük büyük bir araya girmişti. Bu arada Oya Okar dizimizden ayrılmıştı. 18. sezonda diziyi D yapım devralmış, büyük bir özen ile bölüm çekimlerine başlamıştı. Bugün gelen Selin ve Mesut Arka Sokaklar'a geri dönüyor haberi dizi dünyasını bir hayli heyecanlandırdı. 

ŞEVKET ÇORUH ARKA SOKAKLAR’A GERİ Mİ DÖNDÜ?

Arka Sokaklar 72. bölümüyle ekranlara gelecek. Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği, Cuma akşamları Kanal D’de yeni bölümleriyle ekrana Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak olan 672. bölümün yeni fragmanında sürprizler ile dolu olduğunu gösterdi. Arka Sokaklar'ın yayınlanan bu fragmanında diziye 2 sezon önce veda eden Şevket Çoruh’un yer alması izleyenleri bir hayli heyecanlandırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ