Prens dizisinin en son 2. sezon 3. bölümü ekranlara gelmişti. Bu bölümü izleyenler, Prens 2. Sezon 4. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sorusunu sormaya başladı. Başarılı kadrosu ile dikkat çeken dijital platform dizisi olan Prens’in yeni bölümü yolda. Peki Prens 2 sezon 4 bölüm ne zaman? Prens 2 sezon 4 bölüm yayınlandı mı?” İşte araştırılan ayrıntılar…

PRENS 2. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Prens'in 2. sezonunun 4. bölümü, izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Prens’in 2. sezon 4. bölümü BluTV'de yayınlanacak. Dizinin 2. sezonu, 9 Nisan 2024'te başladı. İlk iki bölümüyle izleyicilerin beğenisini toplayan dizi, her hafta yeni bölümleriyle BluTV'de yerini almaya devam edecek. Dizinin merakla beklenen 2. sezon 4. bölümü de 23 Nisan Salı günü saat: 19.00'da BluTV’de yayınlanacak.

PRENS DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Prens, Bongomya Krallığı'nın ağzı bozuk, sağı solu belli olmayan, asabi fakat bir o kadar da komik ve eğlenceli prensinin maceralarını izleyiciye aktarıyor. Prens, hanedanın diğer üyeleriyle didişirken, aynı zamanda krallığı içerden ve dışardan gelen tehditlere karşı korumaya çalışıyor.

PRENS DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Dizinin oyuncu kadrosunda Güldür Güldür Show’dan da tanınan Giray Altınok, başarılı oyuncular Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Serdar Orçin, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Prens’in ikinci sezonunda kadroya Çağlar Ertuğrul, Ebru Şahin gibi yeni ve tanınan başarılı isimler de katıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ