Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
03 Nisan 2021 Cumartesi
SAYIN CUMHURBAŞKANINA AÇIK MEKTUP

Çevrenizde ne kadar casus  varsa temizlediniz, FETÖ denen CIA  kaynaklı hainleri de yok ettiniz. İnşallah artıkları da temizlenecektir. Çünkü bu millet dualıdır.

31 Mart 2021 Çarşamba
ALTUN KÖPRÜ KATLİAMI

Bu gün; Altunköprü katliamının 30. yıldönümüdür. Altunköprü, Irakta Kerkük ile, Erbil arasında  bir kasabadır. Tamamen Türkmen nüfusu hakimdir. Vahşi ve şerefsiz Saddam, Körfez çıkarmasından sonra, savaşı kaybedince...

25 Mart 2021 Perşembe
TÜRK DÜŞMANLIĞI ASKIYA ALINDI

Biden başkan olunca, Yahudi dışişleri başkanı Blinken, Türkiye’yi tehdit edip, S- 400’lerin hesabı sorulacak demişti. Çünkü daha önceden de Pentagon; “S-400’ler, ABD’nin Ortadoğu’daki hava gücü üstünlüğünü kaybettirdi” dedi.

23 Mart 2021 Salı
EŞCİNSELLİK, ZİNA VE İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

Batı toplumları;  zinayı, eşcinselliği, ailenin dağılmasını, Kadının bedenin teşhiri ile bir ticari meta olarak kullanılmasını, Yani, pe…venkliği, meşru kabul ediyor. Kişinin kendi rızası ile namussuzluğu, ırza geçmeyi, Her türlü cinsi sapıklığı normal kabul ediyor.

19 Mart 2021 Cuma
ADIMIZ ANDIMIZDIR

İlkokulda hep bu  andımızla büyüdük. “Türküm;  doğruyum, çalışkanım, Yasam, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, Yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir...

16 Mart 2021 Salı
YATIRIM, ÜRETİM, TASARRUF VE İSTİHDAM

Ekonominin 2 kanunu vardır. Kalkınmak için, mutlaka üretim yapılır. Mutlaka tasarruf edilir. Bu ev ekonomisi için de, makro ekonomi için de böyledir. Yani üretim ve tasarruf kalkınmak, güçlenmek için gereklidir.

11 Mart 2021 Perşembe
TERÖR VE TÜRKİYE

Türkiye, bir çok tehlikeyi  içinde barındırıyor. Çünkü bu devleti meydana getiren Türk milletinin düşmanları çoktur. Türk milleti aynı zamanda Müslümandır. Yani İslam’ın da özüdür. Peygamber yolunun(Ehli sünnet), Şaşmaz müdafii ve koruyucusudur.

05 Mart 2021 Cuma
TÜRK HUKUKU NASIL OLMALIDIR

Devletler hukukunu belirlerken, dayandığı temel esas, devleti meydana getiren milletin hukukudur. Türkiye cumhuriyeti devletini meydana getiren esas unsur da Türk milletidir.

02 Mart 2021 Salı
28 ŞUBAT VE TÜRKEŞ

Erbakan başbakanken, ordu içinde homurdanmalar oluyordu. Geceleri lamba yakıp kapatmalar, Tencere tava sesleri ile mahallelerde gösteriler yapılıyordu. Silahlı kuvvetlerin darbe yapacağı açıkça belli oluyordu.

26 Şubat 2021 Cuma
BUGÜN MORA KATLİAMININ 200. YIL DÖNÜMÜ

Türklere, Türk tarihi öğretilmedi. Fulbrigth anlaşması ile Milli Eğitim,  ABD büyük elçisinin eline verilirse, Ne öğretilir ki? Ancak Roma tarihi, Yunan tarihi öğretilir. Bu gün bilmediğimiz, bunun gibi yüzlerce Türk katliamının olduğu, Mora Katliamını anlatacağım.