596 Defa Okundu

Türkiye, Vatanını, gözü olan düşman ve hainlerle paylaşmaya devam ediyor. Üstü Milletin, altı düşman ve hainlerin oluyor. Savunma Bakanının açıklamasına göre 2020 yılı içinde yurt içinde ve yurtdışında toplam 3.646 adet; 15 Temmuz 2016 işgal ve darbe girişiminde bu yana yurt içinde ve yurtdışında toplam 30.416 adet soykırımcı ve bebek katili, emperyalist köpeği, düşman ve hain, mandacı ve himayeci, insanlık düşmanı ve terörist öldürüldü, imha edildi, özgürleştirildi, eşek cehennemine gönderildi.

İçişleri Bakanı da 2020 Aralık itibariyle, Türkiye'deki terörist sayısının 320'nin altına indiğini, bu kış onlara inlerinde güvenlik güçlerinin çok güzel sürprizlerin olacağını ve 2021 yılının Türkiye'de terörün bitiş yılı olacağını ifade etti. Terörle mücadele, güvenlik operasyonları, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması konusunda alınan önlemler bağlamında tarihin en başarılı İçişleri Bakanı hiç şüphesiz içimize su serpiyor, yüreğimizi soğutuyor.

Aynı zamanda teröriste terörist, destekçisine terörist, çocuk tecevüzcüsüne tecavüzü ve terörist, PKK çocuklarına da "haysiyetsizler, alçaklar" dediği ve malumu ilan ettiği için ayrıca MİLLETÇE içimizi ferahlattı  …

Düşmana ölüm, TSK, Türk polisi, Türk Jandarması, JÖH ve PÖH uçurur, kanatlandırır ve özgürleştirir...!!!

Saygı ve selamlarımla...

Yorumlar