428 Defa Okundu

Terör Devleti siyonist İsrail’in hamisi ABD tam bir pisliktir. Başındaki adamın lakabı “stupid” yàni delidir. Hem de zır deli.

Kimi alimler içinde bir cin olduğunu bile söylüyorlar... O kadarını bilemem ama ABD başkanlarının hemen tamamı zalimdir. Baba oğul Bush’lar gibi D. Trump da Armageddon (Kıyamet Savaşı) peşinde koşan bir zırdeli evangelisttir. Evangelistler siyonizmin maşasıdır. Bunlarda hayır yoktur. Bunlar dünyaya ancak acı, ıstırrap ve işkence çektirirler…

Amerikalılar bu işe bir son vermeliydiler ancak veremezler. Zira büyük güçler siyonizmin eseridir ve siyonizm onların Osmanlı gibi bir kerim devlet, adalet ve huzur dağıtan bir rejim olmasına izin vermez.

Hatırlayınız, ABD’nin baş düşmanlarından Bin Ladin yargısız katl edildi... Bu hukuka, adalete uygun değildi. O ölünce terör ve ABD düşmanlığı bitti mi? Hayır bilakis giderek arttı. Zira her zalimlik zalime düşmanlığı arttırır.

Zalim ABD Bin Ladin’i şehid etmişti. Tıpkı onun gibi Guantanamo gibi işkence kamplarında ölen tüm mü’minler de şehiddir. ABD ne diri ne de ölü Müslümanların hukukuna riayet eder...

Fakat ne oldu? “Biz büyüğüz, biz ne dersek o” diyen Uygur Türklerinin katili Çin’den sonra Covid-19 ABD’yi de esir aldı. “Ben Tanrıyım” diye böbürlenip âciz bir kul olduğunu unutan Nemrut’u ilâhî bir istihza ile kâinatın en zayıf mahlûklarından bir tatarcık sineği ile öldüren Allah, Çin ve ABD zalimlerini de ancak mikroskopla görülebilen küçücuk virüslerle hizaya getiriyor, belâlarını veriyor

Halep, İdlib gibi Suriye’nin bütün tarihi hâk ile yeksan oluyor. İnsanlar kaçacak yer ararken feci şekilde can veriyorlar. Kimi “erkek” Suriyeliler ise vatanları ciddî bir felâket yaşarken Antalya, İzmir ve İstanbul gibi illerimizde karı kız kovalamakla meşguller... Bunlar elbette ilâhî adaletin pençesinde hesap verecekler...

Ortadoğu’yu mahvettiler. Sıra Türkiye’de. Türkiye son yıllarda oldukça iyi idare ediliyordu. Biraz paçamızı toplamaya başladık ki, zalimler içimizdeki dinsiz imansız uşaklarını harekete geçirdiler, darbe teşebbüsleri ve ardından terör örgütü PKK ile aleni birliktelik içindeki bir anamuhalefetin saldırıları... Türkiye’yi onlarca yıl geriye götürdüler...

Geçen gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Gezi (terör) hadisesi olmasaydı Türkiye bugün şu uğraştığı işlerle uğraşmıyor olacak, bölgenin en güçlü devleti olarak başımız dik dünyaya meydan okuyacaktık. İşsiz sayısı yüzde dörtü geçmeyecek fevkalâde kalkınmış olacaktık” dedi.

Gezi, ardından 17-25 Aralık ve nihayet 15 Temmuz darbe teşebbüsü... Bunca vatan haini deyyusu Türkiye ne anda üretti?

Muhterem karilerim, bu nakısa rakamları daha da artacak emin olunuz. Zira gidişatımızda bir düzelme yok, bilakis bozulma var. Her geçen gün namaz kılanların sayısı azalıyor, Ehl-i Sünnet itikadı yerine bozuk ve sapık mezhepler revaç buluyor, Cuma namazlarını dahi terkediyorlar...

Türkiye insanları ne içerideki ne dışarıdaki hadiseleri akl-ı selim ile değerlendirip neticeler çıkaramıyor. Bakınız size basit bir misâl vereyim:

ABD 1945’te biri Hiroşima’ya, öteki Nagazaki’ye iki atom bombası atıyor, yüz binlerce masum sivili bir  anda katl ediyor, bunun adı terör olmuyor ama Bin Ladin İkiz Kuleleri yıktırınca dehşetli bir terör oluyor.

ABD bu hadiseyi bahane ederek Guantanamo gibi işkence kampları kurdu, dünyanın dört bir yanından Müslümanları toplayıp işkence etti.

Avrupa'da düşük fiyatla hizmet sunan hava yolu şirketi Ryanair'in İcra Kurulu Başkanı Michael O'Leary, Müslüman erkekleri potansiyel terörist olarak ilân etti, havalimanlarındaki tehdidin kaynağı olduklarını ve fişlenmeleri gerektiğini ileri sürdü.

Bu rezil Batı’nın ortak sesidir. Batı hálâ medeni ilkeleri hayata geçirmekten acizdir. İkiz Kuleler hadiseleri gibi birkaç şaibeli terör hadisesi ile propaganda yapar, “öldürmeyeceksin” emrine en ziyade riayet eden Müslümanları terörist ilân ederler. Fakat tescilli terörist PKK’yı korur, himaye eder, besler ve silahlandırırlar!

İşte Amerika bu yüzden tam bir pisliktir. Allah belâlarını veriyor. Yakında Çin’dekinden beter hadiselere şahid olacağız ABD’de. 

Yorumlar