24 °c

Yeni iPhone modellerinin tanıtım tarihi açıklandı!

Apple’ın aylardır sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni iPhone modellerinin tanıtımı için basın davetiyelerini göndermeye başladı. Apple’ın aylardır sızıntılar ile gündemden...

Yeni iPhone modellerinin tanıtım tarihi açıklandı!
31/08/2018 12:11 - Güncelleme : 05/04/2019 14:34

Apple’ın aylardır sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni iPhone modellerini tanıtmasına sayılı günler kaldığı herkes tarafından biliniyor. Teknoloji devi merakla beklenilen bu etkinlik için basın davetiyelerini göndermeye başladı.

Böylece etkinliğin 12 Eylül tarihinde Steve Jobs Theater’da gerçekleştirileceği resmi olarak duyuruldu. Apple’ın gönderdiği basın davetiyesinde etkinlik için tarih ve saat bilgisine yer verilirken, Gather Round sloganı ön plana çıkarılıyor.

Yeni iPhone modelleri 12 Eylül tarihinde tanıtılacak!

Apple Park içerisindeki Steve Jobs Theater’da düzenlenecek etkinlik, Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak.Apple 12 Eylül tarihinde neler tanıtacak?

Tanıtılması beklenilen ilk cihazlar hepimizin bildiği üzere, yeni iPhone’lar. Bu yıl Apple’ın kullanıcıların karşısına üç yeni iPhone ile çıkması bekleniyor. Yeni nesil iPhone X ve iPhone X Plus modellerinin tasarımı daha önce sızdırılmıştı.

Diğer model ise uygun fiyatlı 6.1 inçlik iPhone olacak. Bunun yanı sıra yeni nesil HomePod’un tanıtılacağı etkinlikte, yeni iPad Pro ve MacBook modellerine yer verilmeyeceği, bunların ikinci bir etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.