MEDYA
09 Haz 2017 10:56 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:47

Yarışmacının hakkı yendi! Hedefte Murat Yıldırım var!

Ekranların severek izlenen bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster'de doğru cevabı vermesine karşın "son kararım" demediği için elenen yarışmacıyı uyarmayan Murat Yıldırım'a sert eleştirilerin hedefi oldu.

Haberi Dinle

ATV ekranlarında Murat Yıldırım'ın sumunuyla ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşamki bölümünde yarışma tarihine geçecek bir olay yaşandı.

27 yıldır Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nda keman çalan Tangör Ertaş'a "Oturan Adamlar, Baloncu ve Paris'te Bir Sokak Tabloları ile ünlü ressam kimdir?" sorusu yöneltildi.

Jokerlerinin hepsini kullandı

Tereddütte kalan yarışmacı, telefonla joker hakkını kullandı. Ancak arkadaşının verdiği cevaptan tatmin olmayan Ertaş, sürenin bitmesine 5 saniye kala yarı yarıya joker hakkını da kullandı. Fikret Mualla şıkkı üzerinde karar kılan yarışmacı, cevabını verdi.

"son kararım" demeyince elendi

Ancak Ertaş doğru cevabını vermesine karşın "son kararım" demediği ve süre bittiği için yarışmaya veda ederek büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Murat Yıldırım'a sert tepki

Heyecanlı olduğu gözlenen yarışmacıya süresinin bittiğini hatırlatmayan Murat Yıldırım, yarışmayı takip edenler tarafından sert sözlerle eleştirildi. (Haberler.com)

Yorumlar