YAŞAM
28 Oca 2022 15:32 Son Güncelleme: 28 Oca 2022 15:44

Seray Sever elektrik faturasını paylaştı! 2 yıl öncesi ortaya çıktı!

Gülse Birsel'den sonra sunucu ve oyuncu Seray Sever de elektrik faturasını sosyal medya üzerinden paylaştı. Zamlı faturayı "ben buna sadece oha diyorum" diyerek paylaşan Sever isyan ederken 2 yıl önceki farklı sözleri ortaya çıktı.

Haberi Dinle

Sunucu ve oyuncu Seray Sever sosyal medya hesabından gelen zamlı faturalara sitem etti. Gülse Birsel'in ardında Sever de Instagram hesabından elektrik faturasını paylaştı.

 Seray Sever 4 bin 100 TL gelen elektirik faturasını paylaşarak "Ben buna sadece oha diyorum. 150 metrekare eve gelen fatura" diye eleştiride bulundu.

Gülse Birsel de 2 bin 550 liralık faturayı “Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim” ifadelerini kullanarak sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

2 YIL ÖNCE NE DEMİŞTİ?

Seray Sever, 2019 yılında sunucusu olduğu bir TV programında hayat pahalılığından şikayet edenleri eleştirerek "En azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor.Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim! Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin..." demişti.

Kaynak : İstiklal Haber Merkezi

Yorumlar