SPOR
07 Tem 2022 18:41 Son Güncelleme: 07 Tem 2022 18:43

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e 'bantlı' yanıt: Bu tebligata ağzımı bantladım

"Oynadım, Oynattım, Oynat Bakalım" adlı kitabında Türk futbolunun efsane ismi Şenol Güneş hakkında yazdıkları nedeniyle tecrübeli teknik adam tarafından mahkemeye verilen Erman Toroğlu, "Benden tazminat talep etmiyor, 3 kuruşluk dava açmış. Halbuki Şenol Güneş parayı çok sever. Şenol Güneş avukatlarıyla bana bir tebligat yaptı. İlk istekleri kitabın toplattırılması… İkinci istekleri daha da enteresan; kitabın Şenol Güneş bölümünün her yerde konuşulmasının yasaklanması" diye konuştu

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e 'bantlı' yanıt: Bu tebligata ağzımı bantladım
Haberi Dinle

Türk futbolunun efsane ismi Şenol Güneş hakkında yazdıkları nedeniyle tecrübeli teknik adam tarafından mahkemeye verilen Erman Toroğlu, Şenol Güneş'in kendisine açtığı dava hakkında konuştu.

"Bu tebligata ağzımı bantladım!" başlıklı yazısında 70 yaşındaki teknik adamın kendisine 3 kuruşluk dava açtığını belirten Toroğlu, yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Kitabım çıkalı 2 ay oluyor… Bakalım kaç kişi mahkemeye verecek diye bekledim. Önce Şenol Güneş'ten ses geldi. Yalnız istekleri çok enteresan. Benden tazminat talep etmiyor, 3 kuruşluk dava açmış. Halbuki Şenol Güneş parayı çok sever. Bunu ben değil bütün Trabzon alemi söyler, çalıştığı eski başkanlar da dahil. Şenol Güneş avukatlarıyla bana bir tebligat yaptı. İlk istekleri kitabın toplattırılması… İkinci istekleri daha da enteresan; kitabın Şenol Güneş bölümünün her yerde konuşulmasının yasaklanması...

BU TEBLİGATI ALIR ALMAZ ELEKTRİK MALZEMELERİ SATAN BİR DÜKKANA GİTTİM

Ne ilginç değil mi? Bazı şeyleri yapacaksın sonra da karşı tarafı 'konuşma' diye kilitleyeceksin. Bu tebligatı alır almaz doğru elektrik malzemeleri satan bir dükkana gittim ve fotoğrafta görüldüğü gibi ağzımı bantladım. Bakarsınız Şenol Güneş televizyonlara çıkmamı da engeller… Veya daha üst mahkemelerden benim toplum içinde gezmemi yasaklayabilir. Bekleyelim görelim... Allah'tan bazı şeyleri gözlerimiz görüyor. Ama insanların bir kısmı gözleriyle gördüklerini dilleriyle anlatamıyorlar. Ben anlatan biriyim ne yapabilirim ki!"

"ŞENOL GÜNEŞ'İN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİM"

Toroğlu ayrıca sosyal medya hesabı aracılığıyla ağzını bantladığı bir fotoğrafı paylaşarak "Yazdığım kitap üzerine Şenol Güneş susmam konusunda yasal tedbir istemiş, bende isteğini yerine getirdim!" diye konuştu.

Yorumlar