GÜNDEM
20 Mayıs 2022 16:49 Son Güncelleme: 20 Mayıs 2022 17:30

Erdoğan’dan '36 ayda biter’ diyen müteahhite fırça: Sen nasıl Fatih torunusun!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Temel Atma Töreni'nde müteahhitle olan konuşması törene damga vurdu. Erdoğan, müteahhidin işi bitireceği süreyi beğenmeyince "Ne diyor bu ya? Sen nasıl Fatih torunusun?" diye eleştirdi.

Haberi Dinle

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Temel Atma Töreni'nde müteahhitle olan konuşması törene damga vurdu.

Erdoğan, müteahhide işi ne zaman bitireceğini sorup, müteahhidin verdiği 36 aylık zamanı geç olarak bulunca "Ne diyor bu ya? Sen nasıl Fatih torunusun?" diye eleştirdi.

İşte Erdoğan'ın müteahhide o sözleri:

"Sen ne kadar sürede bitireceksin? Ne diyor bu ya? Sen nasıl Fatih torunusun? Ne yapıyorsun sen? Hamza Bey, 36 aydan başladı, 30’a indi. Ne diyor bu? Bu müteahhidi değiştirelim biz. Olmaz olmaz…

Sen Kanuni Sultan Süleyman’ı duydun mu? Süleymaniye’yi ne kadar zamanda bitirdi? Hamza Bey, Süleymaniye’yi ne kadar zamanda bitirdi? 1 yılın altına düşürdü mü? Bak… Olmaz… 24 saat anlayışıyla çalışacaksınız ve burayı kesinlikle önümüzdeki yıl bugünlerde burayı bitirmeniz lazım."

Yorumlar