YAŞAM
06 Ağu 2017 17:23 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 08:38

Antalya'ya tatil için gelen genç falezlerden düşüp öldü

Antalya'daki yakınlarının yanına tatile gelen 16 yaşındaki Abdullah Ölmez, manzarayı izlerken, bazı vatandaşların 'düşersin' uyarısına aldırmayanca yaklaştığı 30 metrelik falezlerden kayalıklara düşerek öldü.

Haberi Dinle

Antalya'ya tatile gelen geneç  falezlerden düşüp, öldü. Olay, saat 22.30 sıralarında Muratpaşa İlçesi Karaalioğlu Parkında meydana geldi. Karabükten yaz tatili için Antalyadaki yakınlarının yanına gelen Abdullah Ölmez, gezmek için yakınlarıyla birlikte Karaalioğlu Parkına gitti. Ölmez, burada bir süre eğlendikten sonra falezlerin üzerinde denizi izlemek istedi. Bazı vatandaşların 'düşersin' uyarısına aldırmayan Ölmez, bir anda dengesini kaybederek 30 metre yüksekten kayalıklara düştü.

Ölmezin yanındaki yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Falezlerden Ölmeze ulaşamayan ekipler deniz polisinden yardım istedi. Ölmez'u ulaşan polisler, yaşamını yitirdiğini belirledi. Abdullah Ölmez'in cesedi, zodyak bota alınarak Kaleiçi Yat Limanına çıkarıldı, yapılan incelemenin ardından da otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yorumlar