27 °c

Ali Koç'a ağır sözler! 'Başkanlığı bitmiştir'

Futbol yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar, Akhisarspor yenilgisi sonrası başkan Ali Koç'un takımı İstanbul'a otobüsle yollamasını eleştirdi. Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında...

Ali Koç'a ağır sözler! 'Başkanlığı bitmiştir'
10/12/2018 10:21 - Güncelleme : 05/04/2019 13:11

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında konuşan Ahmet Çakar şu sözleri kullandı:

"Bu gece itibariyle Ali Koç'un spor adamlığı ve Fenerbahçe sevgisi bitmiştir. Otobüs kararına mobbing diyebiliriz. Mola vermeyin, altınıza yapın, paralı yolları kullanmayın ve yolu uzatın derseniz, bunun adı mobbingtir. Ali Koç vizyonu Kamil Koç vizyonuymuş. Bu otobüs olayı, futbolculara uygulanan bir mobbingtir ve Türk Ceza Kanunu'na göre de suçtur"

"YAZIKLAR OLSUN"

"Ali Koç'a yazıklar olsun. Derhal Türk futbolundan uzaklaşması gerekiyor. En son Panathinaikos'un başkanı böyle bir şey yapmıştı. O bir ruh hastası. Bu, futbola sağlıksız ruh haliyle bakanların alacağı bir karardır. Bir kamyon, otobüse çarpsa ve oyunculara bir şey olsa Ali Koç sokağa çıkamaz. Allah korusun. Bu gece itibariyle Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığı, spor adamlığı ve iyi insanlığı sıfıra inmiştir."

Ali Koç'un futbol adamlığı kimliği bitmiştir. Mola verme ne demek? Bu adamlar ne yiyecek, abdest ihtiyaçlarını nerede giderecek?

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.