Harranlı çocuklar kendi Survivor parkurunu kurdu: Ödül çiğ köfte

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde çocukların imece usulüyle kurduğu parkurda büyük bir eğlenceyle survivor heyecanı yaşanıyor. Rampa koşusuyla başlayan parkurda araç lastiklerinin arasından geçen çocuklar, yüksekten atlayıp havuzda yüzerek zorlu engelleri aşıyor ve 100 metrelik mesafede yarışı önde tamamlamaya çalışıyor.

Harranlı çocuklar kendi Survivor parkurunu kurdu: Ödül çiğ köfte - Sayfa 1

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde imece usulüyle kurulan parkurda gerçekleştirilen yarışmalar katılımcılara keyifli dakikalar yaşatıyor.


119
Harranlı çocuklar kendi Survivor parkurunu kurdu: Ödül çiğ köfte - Sayfa 2

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde çocukların imece usulüyle kurduğu parkurda büyük bir eğlenceyle ‘Survivor’ heyecanı yaşanıyor.


219
Harranlı çocuklar kendi Survivor parkurunu kurdu: Ödül çiğ köfte - Sayfa 3

Ordu Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Ali Çeçen kırsalda bulunan ve çevresinde park ve farklı eğlence imkanı bulunmayan Harran ilçesine bağlı Yedikardeş köyünde oturan yeğenleri için oyun oynayabilecekleri küçük bir parkur oluşturdu.


319
Harranlı çocuklar kendi Survivor parkurunu kurdu: Ödül çiğ köfte - Sayfa 4

Çeçen, kısa sürede çevre köylerden de çocukların ilgi odağı olan parkurun küçük gelmesi üzerine çocukların da desteğiyle köyün 3 kilometre dışındaki büyük bir araziye tahta engeller, lastikler ve naylon havuzdan oluşan bir alan kurdu.

419