Bir daha bulaşık makinesi deterjanına para vermeyeceksiniz!

Birazdan öğreneceğiniz yöntemden sonra bulaşık makinesi deterjanına ihtiyacınız...

Bir daha bulaşık makinesi deterjanına para vermeyeceksiniz! - Sayfa 1

Karbonatın sadece yemeklerde kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Birazdan öğreneceğiniz bilgilerden sonra karbonatı günlük bakımınızdan temizliğe kadar her alanda kullanabileceksiniz.

17
Bir daha bulaşık makinesi deterjanına para vermeyeceksiniz! - Sayfa 2

Ayak şişliğinden kurtarıyor 30 yaşından sonra insanlar ayaklarında şişlik yaşamaya başlıyor. Bunun nedeni ise çoğunlukla vücudun tuzdan dolayı su tutması olarak nitelendiriliyor. Ancak karbonat sayesinde şişliklerden kurtulabilirsiniz. 1.5 çay kaşığı karbonatı 1 bardak kaynar su içinde karıştırın. Pamuklu çorapları bu sıcak çözeltiye koyun, sıkın ve giyin. Ayaklarınızı streç filmle sarın. Üstüne kuru çorap giyin. Bu şekilde yatın. 8 saat içinde, kesin sonucu göreceksiniz.

27
Bir daha bulaşık makinesi deterjanına para vermeyeceksiniz! - Sayfa 3

Siyah noktalardan arınma Karbonat, cildinizin pH'ını nötralize etmeye yardımcı olur, böylece daha az yağ üretmeye başlar ve siyah noktalardan kurtulmuş olursunuz. . Siyah noktalardan arınmak için yapmanız gereken karbonatı su ile karıştırmaktır. Önce yüzünüzü ılık suyla yıkayın ardından karışımı yüzünüze uygulayın siyah nokta olan alanlara daha yoğun uygulayın. Bir dakika bekletin. Gözeneklerin sıkılaşması için yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.

37
Bir daha bulaşık makinesi deterjanına para vermeyeceksiniz! - Sayfa 4

Leke çıkarıcı Kıyafetlerinizde oluşan sarı ter lekelerini çıkarmayı bir türlü başaramadıysanız çözümü çok basit… Sarı ter lekelerini çıkarmak için, 2 çorba kaşığı karbonat, 4 çorba kaşığı hidrojen peroksit ve 1 çorba kaşığı sıvı deterjanı karıştırın. Karışımı lekeye uygulayın ve 15-20 dakika bekletin. Keten gibi ince kumaşlara dikkat edin.

47