Ali Osman ÖNDER

Ali Osman ÖNDER

aliosmanonder@istiklal.com.tr
13 Ağustos 2023 Pazar
ÇİFTLİKBANK HALT ETMİŞ BÖYLESİ FİLMLERDE GÖRÜLMEDİ ARABABANK!

Şimdi yazacaklarımın tamamı belgeli, bilgili. Fazlası var, eksiği hiç yok. Küresel işgal planları yetmezmiş gibi içeride olan bitenler de ‘Yok artık’ dedirtiyor. Gerçekten tarihte bir örneğine daha rastlanmamıştır diye düşünüyorum.

22 Temmuz 2023 Cumartesi
600 VEKİLİN ÇIKARDIĞI KARBON GAZI NE OLACAK?

Bill Gates'in rotasında olanlara soruyorum yazının başlığını. Ya gerçekten körsünüz, ya da insanların tümünü aptal yerine koyuyorsunuz. Sahi başımıza gelen felaketlere nasıl bu kadar çanak tutabiliyorsunuz?

13 Temmuz 2023 Perşembe
BU TUFAN AKILSIZLARI BOĞACAK!

Savaş bitmedi.. Asıl savaş yeni başlıyor. Yine akılla yenilebilecek daha çetin bir mücadelenin içine girmek üzereyiz. Ne siyasiler, ne siyasetçiler kurtarabilir. Çünkü seçim bir oyalama taktiği idi demiştik. Ve öyle de oldu. Son zamanlarda yaşananlara ilişkin insanlık namına ne bir tepki var, ne de bu konulara ilişkin meclise gelenlerden bir girişim var. Kurtuluş ve çözüm insanların uyanışına bağlı...

28 Haziran 2023 Çarşamba
MODERN KÖLELERİN MENÜSÜ BÖCEK SÜTÜ!

Eğer bir şey herkes için iyi değilse, hiç kimse için iyi değildir. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, elde bir ateş parçası gibi. Hak ve batılın aleni savaşı bu.

09 Haziran 2023 Cuma
DİLİNİZİ Mİ YUTTUNUZ BE!

Daha ne kadar susacaksınız, ne kadar görmezden geleceksiniz? Yeni dünya düzeni insanlığın sonunu getirmek üzere kurgulanırken, süreç bu kadar hızlı ilerliyorken siyaset ve medya, algıları başka tarafa çekerek gerçekleri insanlardan kaçırıyor.

02 Haziran 2023 Cuma
CENEVRE’DE CEHENNEM TUZAĞI'NDA TÜRKİYE’DE VAR!

Çip taktırmak için de sıraya girerler mi bilinmez ama Elon Musk’ın Neuralink şirketinin insan beynine çip yerleştirilmesini ABD Gıda ve İlaç İdaresi FDA, geçtiğimiz günlerde onayladı. İlk denemelerinin yakında başlayacağı ifade edildi. ‘Komplo’ diye dalgaya alınan her şey ‘Sağlık’ adına karar alma yetkisine sahip kurum tarafından izin veriliyor. Demek ki her ‘Komplo’ gerçeğin ta kendisiymiş öyle değil mi? İşte asıl mesele de bu ya...

23 Mayıs 2023 Salı
KONTROLLÜ TİYATRO VE UÇAN KOLTUK!

Uçtu, uçtu, koltuk uçtu.. 18 Mayıs Perşembe günü Ankara Çankaya’da şiddetli fırtınanın etkisiyle uçan koltuk epey konuşuldu. Sahibi filan arandı. Bir kişinin çektiği görüntüyle bu koltuk haber oldu. Bakıldığında sıradan bir olay gibi...

13 Mayıs 2023 Cumartesi
DECCALİN YÜZYILI’NA ATILAN İMZALAR!

‘Elitler ve Köleler..’ Onlar su içer, sen içemezsin! Onlar süt içer, sen içemezsin! Onlar et yer, sen yiyemezsin! Onlar yumurta yer, sen yiyemezsin!

12 Mayıs 2023 Cuma
APTALLAŞTIRAN DÜZEN; HADİ İŞİNİZE BAKIN!

Pazar günü basın açıklamamız vardı. Tüm siyasi partilere seslendik. Küresel işgal planlarına ve sinsi anlaşmalara son verin! Diye. Tamamına yönelik. Yönetimde olana da, yönetime talip olanlara da. Kim, neyi, ‘Güzel’ diye sunarsa sunsun ‘Küresel planlar’ seçim propagandası arasında bile devam ediyor. 15 gün içerisinde üç genelge yayımlandı.

05 Mayıs 2023 Cuma
‘HAP'I YUTTURANLAR ‘ŞAP’I DA YUTTURUYORLAR!

Böcek yer misiniz? Solucan, çekirge, yılan, çıyan, akrep yer misiniz? Ya da sevdiğiniz bir ünlünün insan etini yer misiniz? Evet, evet.. Bu haberler çok sık görülmeye başladı. Güzellemelerin altını, üstünü doldurarak gidiyorlar.