Yabani dizisi farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile NOW TV’nin yapımlarından bir tanesi. İlk bölümü ile 12 Eylül 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağatay Tosun'un üstlendiği, dizinin bu akşam ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Her Salı akşamı yayınlanan Yabani dizisinin günü mü değişti? Bugün Yabani dizisi var mı, yok mu? İşte araştırılan bu soruların yanıtları…

YABANİ DİZİSİNİN GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ?

NOW TV’nin yapımı Yabani dizisinin günüde değişikliğe gidildi. Yabani dizisi artık yeni gününde yani Cumartesi akşamları yayınlanacak. Yabani yeni gününde yeni bölümü ile 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü NOW TV ekranlarında olacak.

YABANİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yabani, genç bir adamın acı dolu geçmişini ve geleceğini konu ediniyor. “Kimi kimden koruyorsunuz?" dedi Yabani. "Bizi sokaklardan mı, yoksa sokakları bizden mi?"

Henüz dört yaşındayken köklü ve zengin bir aileden kaçırılıp sokaklara düşmek zorunda kalan Ali, tam on yedi sene sonra evine Yaman olarak döner. Bu hikâye, bu gencin yani Yaman Ali'nin talihsiz kaderini ve yeniden hem kendisini hem de hayata bakışını bulma mücadelesini anlatıyor.

YABANİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda usta isimler kadar yıldızı parlayan genç oyuncular da yer alıyor. İşte Yabani’nin kadrosunda yer alan o isimler; Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi, Ayşegül Ünsal, Serdar Orçin, Sezer Arıçay, Rojbin Erden, Seray Özkan, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Aleyna Al.

Kaynak: HABER MERKEZİ