Kuş Uçuşu ilk sezonu ile 2022 yılında izleyici karşısına çıktı. Ay Yapım imzalı Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezon bölümü izleyiciler için paylaşıldı. Hareketli senaryosu ile Netflix’in diğer yapımları arasından sıyrılan Kuş Uçuşu dizisinin her sezonu büyük bir ilgi ile izlendi. En son yayınlanan 3. Sezonunu izleyenler pek çok kişi ise dizinin devam edeceğini düşünüyor. Peki “Kuş Uçuşu 4. sezon olacak mı? Kuş Uçuşu final mi oldu? Kuş Uçuşu kaç sezon?” İşte araştırılan soruların yanıtları…

KUŞ UÇUŞU 4. SEZON OLACAK MI? KUŞ UÇUŞU KAÇ SEZON?

Netflix'in iddialı dizisi "Kuş Uçuşu"nun üçüncü sezonunun final sezonu olacağı açıklandı. Bundan dolayıda Kuş Uçuşu dizisinin 4. yeni sezonu çekilmeyecek.  İlgi ile izlenen Kuş Uçuşunun 3. sezonunda, taht üzerindeki dengeler değişiyor. Bu değişim çoğu kişiyi şok etse de değişim kaçınılmazdır. Tahta dair düşünceler de  yeni kurulan ittifaklarla değişiyor.

Ormandaki, aslan ve kuş arasındaki değişmez olarak görülen kanunlar  tek tek tepetaklak oluyor.  Farklı kuşaklar arasında yaşanan çatışmalar ve zirvede kalabilmek için her şeyi yok etme mücadelesi son bir kez tüm heyecanıyla yaşanıyor. 

Senaryosunu usta isim Meriç Acemi'nin kaleme aldığı ve Burak Müjdeci tarafından yönetilen "Kuş Uçuşu"nun son sezonu yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunuda da birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. 

KUŞ UÇUŞU OYUNCULARI KİMLERDİR?

Netflix’in başarılı yapımlarından biri olan Kuş Uçuşu dizisinin oyuncu kadrosunda yeni ve usta isimler yer alıyor. İşte tam kadroda ise;

Birce Akalay - Lale Kıran

Miray Daner - Aslı Tuna

İbrahim Çelikkol - Kenan Sezgin

İrem Sak - Müge Türkmen

Burak Yamantürk - Selim Kıran

Defne Kayalar- Gül Simin

Demircan Kaçel - Yusuf Tunca

Şifanur Gül- Güliz Tümer

Zafer Ergin- Sulhi

Eren Çiğdem- Enver

Merve Hazer- Nihan

Bülent Çetinaslan- Ali

Elif Gökçe Özay - Özge

Ertan Ekmekçi- Nunu

Elif Kurtaran- Melisa

Merve Nil Güder - Mia

Muhammet Uzuner- Faruk

Özgür Daniel Foster- Onur

Melih Selçuk- Emre

Gülen Gedikoğlu- Hale İleri gibi başarılı ve yeni isimler yer aldı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ