SPOR
21 Kas 2020 21:49 Son Güncelleme: 21 Kas 2020 21:50

Sergen Yalçın'dan tepki: Laubali hareketler

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-2'lik Medipol Başakşehir galibiyetini yorumladı. Yalçın "Oyuncularım bugün çok fazla mücadele ettiler. İlk yarı muhteşemdi. İkinci yarı baskı geleceğini biliyorduk. Baskı yedik. Arkadaşların sahadaki laubali davranışları 2 tane gol yememize neden oldu." dedi.

Haberi Dinle

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Medipol Başakşehir galibiyetini beIN SPORTS'a yorumladı. 

Kazanmanın önemine dikkat çeken 48 yaşındaki teknik adam, "Çok zorlu bir periyoda girdik. 3 puanla ayrılmak çok önemliydi. Oyuncularım bugün çok fazla mücadele ettiler. İlk yarı muhteşemdi. İkinci yarı baskı geleceğini biliyorduk. Baskı yedik. Arkadaşların sahadaki laubali davranışları 2 tane gol yememize neden oldu. Son bölümde 10 kişi kalan rakibe karşı 2 gol yememiz bize yakışmadı. Çok eksik oyuncularımız var. Çok zor şartlarda oynuyoruz. Nkoudou aylardır yok. Çok zor şartlar bunlar. Herkes için böyle. Elimizden geldiğince en iyisini vermeye çalışıyoruz. Nereye kadar giderse gideceğiz" dedi. 

DERBİ YORUMU

Eksik oyuncuların sorulması üzerine ise Beşiktaş çalıştırıcısı, "Haftaya Rosier de NSkala da geliyor. Bu şekilde çalışıyoruz. Birileri var, birileri yok. Birileri gidiyor, birileri geliyor. Bu şartlarda futbol oynamak çok zor. Atmosfer yok. 1 senedir seyirci yok. Maç kazanmak çok zor. Oyuncuları konsantre etmek zor. Aileleri dışarıda. İyi mücadele ediyoruz. Belli bir sistemi oturtmaya çalışıyoruz. Şimdi derbiye hazırlanacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar