GÜNDEM
06 Eki 2019 00:52 Son Güncelleme: 06 Eki 2019 00:56

Rezalet görüntü

Toplumsal, dini ve kültürel değerlerimiz her gün yeni bir saldırı ile karşı karşıya kalırken bunlara yenisi eklendi. LGBT özentili bir tipin sahnede sakallı bir şekilde ve dekolteli kadın kıyafetiyle sahnede şarkı söylemesi sosyal medyada büyük tepki topladı.

Haberi Dinle

DEĞERLERİMİZE ÇİRKİN SALDIRI

Günümüz çağında ülkeleri çökertmenin yolunun toplumları kendi, dini ve kültürel değerlerinden kopararak sapkın anlayışlara tepkisiz kalmalarını sağlamaktan geçtiğini bilen batı ülkemize her fırsatta saldırmaya devam ediyor. Aile yapımızdan dini inançlarımıza kadar her alanda Müslüman değerlerini hiçe sayarak içini boşaltmayı amaçlayan Avrupa’nın kirli emelleri devam ediyor.

“SAKALIN HAKKINI VEREMİYORSAN ETEK GİY DEDİKLERİ BU OLSA GEREK”

Ülkemizin kimliğinden kopararak kendi dünyalarına çekmeye çalışan bu azgın anlayışa içimizdeki tipler de her fırsatta destek veriyor. Sözde konser adı altında saçı ve sakalı birbirine girmiş bir erkek görünümlü tipin dekolteli kadın kıyafetiyle sahnede şarkı söyleyerek dans etmesi görenleri isyan ettirdi. Sözde konser adı altında yapılan bu ahlaksızlığın gençlerimize kötü örnek olacağı kesinken hiçbir yetkilinin bu skandala müdahale etmemesi ayrı bir soru işareti olarak karşımıza çıkıyor. Bu skandal olay sosyal medyada büyük tepki toplarken bazı yorumcular “Sakalın hakkını veremiyorsan etek giy dedikleri bu olsa gerek.” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

Yorumlar