28 °c

Erdoğan: Bukalemun gibi bir ittifak oluşturdular

Erdoğan, "Doğu'da bölücü, Batı'da Atatürkçü, Ankara'da ülkücü her şekle giren bukalemun gibi bir ittifak oluşturdular. Bay Kemal ülkücü işareti ile geziyor. Haydaa nereden çıktı bu!" ifadelerini kullandı

Erdoğan: Bukalemun gibi bir ittifak oluşturdular
14/03/2019 15:39 - Güncelleme : 05/04/2019 12:46

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

31 Mart'ta Yenimahalle'nin hasretine artık bir son vermemiz lazım.Veysel Tiryaki kardeşimi tanımak için Altındağ yeter. 3 dönem kuralı sebebiyle dördüncü dönem orada aday yapmadık. Şimdi artık hizmetin ihtiyacı olduğu önemli ilçelerden biri olarak bir yer değişikliğine gitmemiz lazım. Onun için de en uygun yer Yenimahalle dedik.Mehmet Özhaseki, belediyecilikte sembol bir isimdir. 5 dönem yani 25 yıl Kayseri'de belediye başkanlığı yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yaptı. Özellikle de o çukur, kanal açıldığı Güneydoğu var ya… Oraları elden geçirdi.AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak deneyimli isimlerle karşınıza çıktık, Ankara'ya tecrübe ve vizyon yakışır dedik.

HAYDAA NEREDEN ÇIKTI BU!

Bay Kemal gitti kendisi gibi birini buldu. Sürekli kaybeden birini aday yaptı.Seçimde iki kez yenilmiş bir şahsı Ankaralıların karşısına çıkardılar.Doğu'da bölücü, Batı'da Atatürkçü, Ankara'da ülkücü her şekle giren bukalemun gibi bir ittifak oluşturdular. Bay Kemal ülkücü işareti ile geziyor. Haydaa nereden çıktı bu!

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.