GÜNDEM
25 Mayıs 2021 14:39 Son Güncelleme: 25 Mayıs 2021 14:53

AKP'li belediyede skandal görüntü! İhtiyaç sahipleri ile dalga geçti

AKP'li Başakşehir Belediyesi'nin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nde çalışan Fatma Yüksel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çektiği video ile ihtiyaç sahipleri ile dalga geçti. Görüntülerin medyaya yansımasının ardından işine son verilen Yüksel hakkında suç duyurusunda da bulunuldu.

Haberi Dinle

Müdür yerinde yokken masaya oturarak video çeken Fatma Yüksel, "Sevgili arkadaşlarım, Şaduman hanım yokken, Gençliğe Hitabe okuyacağım, lütfen beni dinleyin" diyerek başladığı videoya ihtiyaç sahiplerine hakaret ederken, dalga geçti.

Söz konusu videoda, "Dünya kadar gelen talepler Fatma, Sevingar ve Beyhan tarafından exelle aktarılıp İlyas Aslan tarafından teker teker küfürlerle beraber kontrol edildikten sonra bir liste oluşturulup saha ekibi arkadaşlarına verilmektedir" gibi ifadeler kullanan Fatma Yüksel, "Bizim en önemli fazifemizdir. Herkese koli vermek. Koli koli koli diye ağlayanlara alın ulan kolinizi demektir" şeklinde sürdürdü.

Skandal ifadeler hakkında açıklama yapan AKP'li Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, söz konusu çalışanın işine son verildiğini aktardı. Ulaştığımız belediye yetkilisi, Yüksel hakkında suç duyurusunun yapıldığını belirtti. 

Yapılan açıklamada ayrıca Fatma Yüksel'in psikolojik sorunları olduğu öne sürüldü.

Görüntülerin Çorlu Haber isimli sitede yayınlanmasının ardından Yasin Kartoğlu'nun yaptığı açıklama şöyle:

Yorumlar