MEDYA
28 Kas 2020 21:31 Son Güncelleme: 28 Kas 2020 21:31

Ev partisinde yakalanınca 'abartmayın' diyen sunucu koronaya yakalandı

Koronavirüs salgınına rağmen ev partilerine katılan kişilerde hastalık çıkınca "Abartıldığı kadar bir şey yok" diyen ve bu açıklaması nedeniyle de eleştirilen sunucu Buse İskenderoğlu virüse yakalandı.

Haberi Dinle

Korona salgınına rağmen katıldığı ev partisi ile gündeme gelen sunucu Buse İskenderoğlu hastalığa yakalandı. İskendereoğlu, ev partilerine katılan kişilerin korona virüsünün yayılmasına neden olduğu değerlendirmesine "Abartıldığı kadar bir şey yok" yanıtını vermiş ve bu açıklaması nedeniyle eleştirilmişti. 

PROGRAMLARI SUNUCUSUZ YAPILACAK

Bugün medyaya yansıyan bilgilere göre İskenderoğlu'nun test sonucunun ardından, sunuculuğunu yaptığı "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" programlarının sunucusuz çekilmesi kararı alındı. 

'PARTİLERDE ABARTILDIĞI GİBİ BİR ŞEY YOK'

Geçtiğimiz haftalarda Survivor yarışmacısı Yiğit Marcus Aral'ın doğum günü için manken Şevval Şahin tarafından düzenlenen parti sonrası katılan bazı kişilerde korona virüsü çıkmıştı. Partiye katılanlar arasında yer alan manken Buse İskenderoğlu ise gelen eleştirilerin ardından, "Abartıldığı kadar bir şey yok. Partide yazılanları gördünüz birkaç kişide çıktı. Ben de test yaptırdım ve negatif çıktı. Çok şükür bir şey yok" demişti.

Yorumlar