Apple iOS 12.2 ile birlikte 4 yeni özellik sunacak

iOS 12.2 güncellemesinin iPhone ve iPad kullanıcılarına sunacağı yeni özellikler neler olacak?

Apple iOS 12.2 ile birlikte 4 yeni özellik sunacak - Sayfa 1

TM Dijital Haber Merkezi Apple, ay sonuna kadar iOS 12.2 güncellemesini yayımlamayı planlıyor. Peki iOS 12.2 güncellemesinin iPhone ve iPad kullanıcılarına sunacağı yeni özellikler neler olacak?

19
Apple iOS 12.2 ile birlikte 4 yeni özellik sunacak - Sayfa 2

Farklı geliştiriciler tarafından iOS 12.2 sürümleri,yılın ilk günlerinden beri teste tabi tutuluyor. Yeni AirPods’ların Apple News abonelikleri ya da 'Hey Siri' desteğine sahip olacağı ile ilgili gelişmeler şimdiden ortaya çıktı. iOS 12.2’nin final sürümü ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulması beklenen bazı yeni özellikler.

29
Apple iOS 12.2 ile birlikte 4 yeni özellik sunacak - Sayfa 3

Coğrafi olarak EKG Sınırlaması Apple Watch’larda bulunan EKG özelliği, yerel sağlık kurumlarının onayını gerektirdiğinden Apple, EKG özelliğini yalnızca ABD’nin bazı eyaletlerinde kullanıma sunuyordu.

39
Apple iOS 12.2 ile birlikte 4 yeni özellik sunacak - Sayfa 4

Fakat iOS 12.2 ile birlikte bu sınırlandırma daha da katılaşıyor ve kullanıcılar, kurulumu SIM kart takılı ve bir operatör tarafından konumlandırılmış bir iPhone üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Eğer iPhone’unuzu uçak moduna alır ya da SIM kartı cihazınızdan çıkarırsanız kurulum sırasında hata alıyorsunuz.

49