Tüyleri diken diken eden koreografi. Teşekkürler muhteşem taraftar, teşekkürler Fenerbahçe...  Dev müsabakanın favorisi F.Bahçe gibi gözüksede, konuk Trabzonspor rakibinin defans hatalarından yararlanıp yenilmezlik ünvanına son verdi.

Tüyleri diken diken eden koreografi. Teşekkürler muhteşem taraftar, teşekkürler Fenerbahçe...

Dev müsabakanın favorisi F.Bahçe gibi gözüksede, konuk Trabzonspor rakibinin defans hatalarından yararlanıp yenilmezlik ünvanına son verdi. Bu sezon büyük beklenti içerisinde olduğum F.Bahçe bana göre bu zamana kadar en kötü futbolunu oynadı. İsmail Kartal oyuncu tercihlerinde bizleri şaşırtsada güvenim sonsuz. Lig uzun maraton galip gidilen yolda mağlubiyetler elbette olacaktır.

Trabzonspor'da Avcı' nın planı tuttu!

Hak edenin kazandığı bir derbi izledik. Seneler sonra deplasmada F.Bahçe'nin yenilmezlik ünvanını 3 puan 3 golle alarak haftayı avantajlı kapattı. Müsabakanın hemen ardından Trabzonspor Kulüp Başkanı Sn. Ertuğrul Doğan'ın açıklamaları uzun süre gündemden düşmeyecek gibi. Sadece Trabzonspor'un menfaati için konuşmayan Sn.Doğan mücadele eden "Tüm kulüplerimizinde haklarının yenmesini istemem" diye açıklamalarda bulundu.Haklı mı? Haklı! Keza Sn. Ali Koç' da. Büyük müsabakanın hakemi müsabaka sürecinde hep "KÜÇÜK" kaldı F.Bahçe'nin gardını düşürdükten sonra ikinci yarı verdiği penaltılarla hiç bir şey ifade etmiyor. Aynı zamanda Trabzonspor'unda VAR'dan dönen golü muamma! Duruma bakılırsa 'Var' var ile yok arası. Bir var bir yok..!

Hakemlerle ilgili düşüncem; büyük takımın müsabakalarından korkuyorlar.

G.SARAY-KASIMPAŞA

Hafta içi bayern maçının provası niteliği de müsabakaya hazırlanan G.Saray kadro kalitesi, sporcularının becerisi ve tecrübesi ile maç kazanmaya devam ederek liderliği eline geçirdi.

- [ ] Müsabakanın adamı Zaha ve kritik kurtarışlar yapan tecrübeli kaleci Fernando'ya da buradan çok geçmis olsun dileklerimizi gönderiyoruz. Kasımpaşaspor Tek.Sor. Kemal Özdeş belli ki futbolcularını iyi hazırlamış ligde Trabzonspor ve F.Bahçe'ye kaybeden tecrübeli teknik adamın korakor mücadele eden oyuncuları gerçekten takdire değerdi.

BEŞİKTAŞ ANTALYA' da KAYIP!

Beşiktaş' a oynadığı futbol hiç yakışmadı. Baştan sona kesinlikle değişim zamanı. Başkanıyla yönetimiyle olmayan teknik adamı ile değişimi şart.

Beşiktaş' ı ilimizde 52 Orduspor' a benzetiyorum. Sefilleri oynuyorlar. Paraları ile rezil oluyorlar. Transfer dönemindeki yanlışlar kulüp içerisinde personellerin davranış ve tutumları işin temelini oluşturuyor. Ama hepsi o kadar değil. Yönetimin ve Başkanın hataları saymakla bitmez. Antalyaspor' u ve tek Adam Nuri Şahin' i kutluyorum. Antalyaspor'lu futbolcular biraz daha tempo yapsalar skor daha farklı olabilirdi.

Son olarak Ordu'da efsane orduspor 'umuzun Avrupa Kupalarına katıldığımız dönemde EFSANE Ölümsüz Başkanlarımızdan "KARLIBEL BİLGİ VAKFI" Yön.Kurulu Başkanı Büyüğümüz Sn. Ergin KARLIBEL sponsorluğunda ismini taşıdığı "Ergin Karlıbel Sanat Evinde" Hafta sonu Cumartesi günü Cumhuriyetimizin 100.Yılı nedeni ile "CUMHURİYETİN ÇOCUKLARLARI" İsimli harika bir KARMA resim sergisi açılışına katılım sağladık. ORDU Üniv.Güzel Sanatlar Fak.Öğr.Görevlilerinin hazırlayıp sunduğu sergide çok sayıda Siyaset, Spor, İş İnsanlarının ve Sanatseverlerin katılımları ile çok büyük ilgi gördü. Teşekkürler EFSANE BAŞKANIM Sağlıklı Uzun Ömürler Diliyoruz.