Dünya adeta ikiye ayrıldı. Bu ayrılma, fiziki olarak, cisim olarak Dünya’nın ikiye bölünmesi şeklinde değildir elbette.

Dünya adeta ikiye ayrıldı.

Bu ayrılma, fiziki olarak, cisim olarak Dünya'nın ikiye bölünmesi şeklinde değildir elbette.

Dünya ikiye ayrıldı derken, kastımız, zalim terörist siyonist İsrail'in yanında yer alarak onun zulüm ve vahşetine ortak olanlar karşı taraftadır. Bu tarafta ise zalim terörist siyonist İsrail'in karşısında yer alanlar, yani ona karşı durarak desteklemeyenler var, zulme razı olmayanlar var.

Evet, Dünya 7 Ekim 2023 tarihinden beri ikiye ayrılmıştır.

Filistin'de çoluk çocuk demeden, yaşlı genç dinlemeden ve kadın erkek ayırmadan insanları katleden, tarafsız görev yapan gazetecileri dahi katleden ve savaş ahlakına asla riayet etmeden sivilleri öldüren, son 1 ayda on binlerce cana kıyan terörist İsrail insanları ikiye ayırdı.

Bir tarafta bu alçaklığı destek veren ve canavar İsrail'in yanında yer alanlar, diğer tarafta canavar İsrail'in karşısında yer alanlar.

Yazımın başlığında belirttiğim hususu burada da hassaten belirtiyorum.

Dünya halkları zalim İsrail'in karşısında ve mazlum Filistin'in yanındadır.

Bunu son 1 aydır Dünya'nın her yerinde siyonist terörist İsrail'e karşı yapılan mitinglerde görmekteyiz.

Dünya'da Doğu'dan Batı'ya, Kuzey'den Güney'e her yerde halklar mazlum Filistin'e destek için çabalamaktadır.

Dünya'nın her yerinde Filistin'e destek gösterileri olmaktadır.

Amerika'nın başkenti Washington'da bile halk Filistin'in yanındadır. Almanya'nın başkenti Berlin'de halk Filistin'in yanındadır. Endonezya'nın başkenti Cakarta'da, Norveç'in başkenti Oslo'da, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da, Pakistan'ın başkenti İslamabad'ta, Mısır'ın başkenti Kahire'de, her yerde halk Filistin'in yanında ve mazlumlar ile aynı yerdedir. Bu destek çok mühimdir.

Ancak bu halk desteğine rağmen bu Ülkelerden özelikle ABD ve AB Ülkelerinin büyük kısmının yöneticileri zalim terörist İsrail'e açık destek vermektedir.

Hatta daha da feci olanı şudur: 'Dünya'nın en büyük siyonist örgütü hükmündeki USA yani ABD yönetimi terörist zalim İsrail'e para, silah, bomba göndererek katliama bizzat katılmaktadır.'

Dünya halkları Filistin'in yanında iken terörist İsrail'e en büyük destek veren ABD katildir. Evet ABD yöneticileri Joe Biden başta olmak üzere hepsi birer katildir.

Bu cenahta, yani bizim tarafta, halklar destek verse de Filistin halkına bu destek yeterli olmuyor, 'ipin ucu puşt'un elinde olduğu için' terörist İsrail'in katliamları durmak bilmiyor.

Evet ipin ucu puştlar'ın elindedir. (İpin ucu puşt'un elinde fıkrasını bilmeyen var mı bilmiyorum. Yazımızın hacmini uzatmamak için buraya yazmadım. Merak eden bulup da okusun.)

'ABD ve AB'deki puştlar' yönetimleri eline geçirmişler ve onların dedikleri oluyor.

İpler yalnızca ABD ve AB Ülkelerinde değil, birçok Arap Ülkesinde de 'puştların elinde.'

Suudi Arabistan'a küfürde olan bir Krallık var. İsrail'e boyun eğmiş alçaklar var. Ürdün aynı, Mısır aynı, Birleşik Arap Emirlikleri yönetimleri de küfre ortaktır. Hepsi birbirinin aynıdır. Yöneticileri aynıdır. Benim bu yazıda önemle belirttiğim husus şudur: 'Halklar ayrıdır, yöneticiler ayrıdır.'

Arap ülkelerine birçoğundaki yönetimler siyonist İsrail'in koruyucusudur. Sanki her biri terörist İsrail'in bekçisi gibidir.

Adamlar, yani Arap yönetimleri İsrail'e teslim olmuş vaziyetteler.

Ancak o Ülkelerin halkları mazlum Filistin halkının yanındadır.

Filistin'in resmi yönetimi sayılan ve başında Mahmut Abbas diye birisi bulunan yönetim dahi mazlum Filistin halkının yanında değildir.

Ancak Dünya'nın her yerinde vicdan sahibi insanlar, mazlum Filistin'in yanındadır.

Bizim Ülkemizde durum gerçekten olumlu ve övünülecek durumdadır. Bizde hem halkımız ve hem yöneticilerimiz mazlum Filistin halkının yanında ve terörist İsrail'in karşısındadır.

Ülkemizde hem Doğu'sundan Batı'sına, Kuzey'inden Güney'ine her yerde mazlum Filistin halkına destek mitingleri yapılmaktadır. (En büyük iki miting İstanbul'da ve Batman'da gerçekleştirilmiştir.) Hem de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere her bir yöneticimiz Filistin Davasına sahip çıkmaktadır.

Ben bu durumdan onur duyuyorum.

Biz tarihlerden bu yana hep mazlumun yanında ve zalimin karşısında olduk. Elhamdülillah.

Bizim Filistin'e Ülke olarak desteğimiz ve tüm Dünya halklarının desteği, inşallah, zalim zorba terörist siyonist İsrail'in sonunu getirecektir.

Evet, şurası açık bir gerçek ki siyonist İsrail'in sonu böyle gelecektir. Hiç bir yönetim böyle zorbalıkla devam edemez. Halkları karşısına alan yönetimlere hayat hakkı verilmez. Bu açık bir gerçektir. Bu terörist İsrail için acı gerçektir.

Yazımın sonunda şu iki gerçeği de haykırıyorum.

Allah imhal eder, asla ihmal etmez. (Allah zalime süre, müddet verir. Ancak cezasını vakti geldiğinde asla ihmal etmez.)

Küfür kıyamete kadar devam eder, ancak zulüm devam etmez.