GALATASARAY AŞ-FENERBAHÇE AŞ.(0-1) 

Müthiş taraftar olağanüstü şahane her yer tıklım tıklım dolu 12. adam sahada yerini almış. Sadece bir puan şampiyonluğu getirecekti. Herkes inanmış şartlanmış hazırlanmış. İnanmayanlar sahada on bir kişi ve Okan Buruk. Yazıklar olsun. 

Sezon başından bu zamana kadar söylüyorum büyük hoca olmak için büyük maçlar kazanmalı Okan Buruk her zaman olduğu gibi sınıfta kaldı. 90 dakika boyunca sadece Barış Alper Yılmaz 'ın bir tek pozisyonu var kaleye atılan hatta auta giden bir top dahi olmadı. Yazık değil mi? Binlerce taraftara şampiyon olsanız ne olur? 

Tebrikler İsmail Kartal Tebrikler Fenerbahçe camiası 10 kişi kalmasına rağmen sezonun belkide en iyi maçını oynadı. Her futbolcu çift kişilik oynadı. Bu galibiyetle  TFF'yi de Hakemleri de yenmiş bulundu. 
Şampiyonluk son haftaya kaldı. 

(U-18) Türkiye Şampiyonasında İstanbul Kartalspor ve Orduspor 1967 final oynadı kupayı kazanan Kartalspor' u ve 2. Olan Orduspor 1967 Kulüplerimizi kutluyorum. 

ORDU AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU GENEL KURUL ve BAŞKANLIK SEÇİMİ VAR... 

Tüm Amatör Spor Kulüplerimizi göreve davet ediyorum. Son dört yıldır kendi reklamını ve kendi iş hacmini büyüten mevcut başkan şimdiden alevere dalavere işlere el atmaya başlamış yalan yanlış beyanat ve söylemler ile şahsımın aday olamayacağını TASKF'un buna izin vermediğini dile getiriyormuş. Buradan TASKF'nu Genel Başkanımız Sn. Ali Düşmez' i göreve davet ediyorum. Sn. Başkanım mevcut ASKF Başkanı adına ilimizde sahtekarlık üzerine kurulan uygunsuz ahlaksız şaibeli işler var burayı inceleme altına almanızı önemle rica ediyorum. emek veren hizmet eden spor kulüplerimize dayatma tehdit şantaj var bilginize efendim