Arkadaş ! Yurdumu Alçaklara Uğratma Sakın.  Siper et Gövdeni,  Dursun Bu Hayasızca Akın.  Doğacaktır Sana Vadettiği Günler Hakkın.. 

Arkadaş ! Yurdumu Alçaklara Uğratma Sakın.

Siper et Gövdeni,

Dursun Bu Hayasızca Akın.

Doğacaktır Sana Vadettiği Günler Hakkın..

Kim Bilir Belki Yarın

Belki Yarından da Yakın.

12 Fidan 12 Aslan.. Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kilit harekatı üs bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırıda şehit düşen 12 Askerlerimizin Kardeşlerimizin mekanı makamı cennet olsun İNŞALLAH. Başta Ailelerine ve Türk Ulusuna sabırlar diliyorum. Saldırıda yaralanan kardeşlerimize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Vatan Sağolsun..

DERBİ... TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN KÖTÜ MÜSABAKASINI İZLEDİK..

F.Bahçe-G.Saray İki köklü kulüp iki ezeli ve ebedi rakip. Dünya futbolunda sayılı derbiler arasında gösteriliyor. Kazansalarda kaybetselerde haftalardır iki kulüp Başkanları idarecileri hocaları müsabakalardan sonra feryat figan etmekte hatta isyanda..! Peki Pazar akşamı ne oldu. Kocaman bir 0 (Sıfır) seyir zevkinden uzak, sahada kör dövüşü, art niyetli futbolcular sıkıcı bir futbol izledik. Adına dünya yıldızları dediğimiz sahada sönmüş adım atacak halleri kalmamış kısacası teknik olarak yazılacak hiç bir şey yok. Futbol bitmiş..! Kadro değeri 13,5-14 milyar TL.yi bulan futbolcular pazar akşamı 5 kuruş etmediler. Bir iki ay önce ver yansın ediyorduk. "SÜPER KUPA" Neden Riyad' da diye..İyi ki de Riyad' da göz zevkimiz ve seyir zevkimiz bozulmaz inşallah.

DERBİNİN KAHRAMANI ARDA KARDEŞLER

Hem TFF'yi Hem de MHK' yı kurtardı.

TFF ve KULÜPLER BİRLİĞİ BİR ARAYA GELDİ..

Tff ve Kulüpler Birliği geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek gelecek adına istişareler de bulundular. Toplantıya Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Osman Aşkın Bak' da katıldı. Toplantı sonrası her iki tarafta gelecek adına çok verimli geçtiğini bildirdiler. TFF Başkanı konuşması Avrupa şampiyonasına katılacak olan EURO 2024 A Milli Takımımızdan söz etti. İlk defa bir şampiyonaya katılacağız dedi.. Tarihçesini unutmuş olsa gerek A Milli Futbol Takımımız 89 yıllık tarihinde 2 kez Dünya, 3 kezde Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele etti.2002 Dünya Kupasında 3. 2008 Avrupa Şampiyonasında ise yarı final oynamıştır. Sonuç ne olursa olsun finallere katılım sağlamak ülke puanı adına gurur vericidir. Almanya' dan güzel sonuçlar alacağız başarılar kazanacağız İNŞALLAH.