SPOR
18 Haz 2018 10:50 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 14:48

Trabzonspor'da Umar tamam, sırada o var...

Trabzonspor, Osmanlıspor’dan bir isme daha kanca taktı. Başkent ekibinden Umar Aminu’nun transferini bitirmek üzere olan bordo mavililer, Portekizli sol bek Tiago Pinto için de teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'da Umar tamam, sırada o var...
Haberi Dinle

Kulübün içinde bulunduğu ekonomik durum nedeniyle transferde çok dikkatli adımlar atmak zorunda olan Trabzonspor YönetimiOsmanlıspor'dan Umar Aminu'yu kiralama noktasında önemli mesafe kat etmişti. Nijeryalı kanat oyuncusu ile her konuda anlaşma sağlayan ve son pürüzler üzerinde görüşen bordo-mavililer, aynı takımdan Tiago Pinto'ya da kanca taktı. Filip Novak'a Bundesliga'dan bazı takımların ilgi göstermesi üzerine alternatif arayışına giren bordo-mavililer, Başkent ekibine Portekizli sol beki kiralamak için de teklif götürecek. Trabzonsporlu yetkililer, gelecek yanıta göre oyuncuyla masaya oturacak ve transferi sonuçlandırmaya çalışacak.

PİNTO'NUN OYUN STİLİ

Topu yüksekten oynamayı sever

Top kapma performansı yüksek

OKAY YOKUŞLU VEDAYA GELECEK

İspanya'nın Celta Vigo takımına transfer olan Okay Yokuşlu, önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelerek kamp çalışmalarına başlayacak olan eski takım arkadaşlarına veda edecek. Okay'a burada yönetim tarafından bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verilerek başarı dileklerinde bulunulması da bekleniyor. Bu arada takım arkadaşları da Okay'a sosyal medya üzerinden İspanya'da oynayacak olmasından dolayı tebrik ve başarı mesajları yazdılar.

Yorumlar