25 °c

Palu ailesinin yaşadıklarını Türkiye soluksuz izledi

Türkiye Müge Anlı'nın programında 'Palu Ailesi'nin yaşadıklarını korku filmi izler gibi izliyor. Damat Tuncer Ustael'in kan donduran suçlarını içeren dehşet hikayesiyle kamuoyunda gündem oldu.

Palu ailesinin yaşadıklarını Türkiye soluksuz izledi
07/01/2019 08:42 - Güncelleme : 05/04/2019 13:05

Türkiye 'Palu Ailesi'nin damadı Tuncer Ustael'in kan donduran suçlarını soluksuz izledi. Palu Ailesi'nin damadı Tuncer Ustael, dehşet hikayesiyle kamuoyunda gündem oldu. Müge Anlı'nın Tatlı Sert adlı TV programında kan donduran iddiaların eşliğinde Türkiye, Kocaeli'nde yaşayan Palu Ailesi'nin 2 cinayet bir cinayete azmettirme ve öz evlatları dahil, 4 çocuk ve baldızına tecavüz eden damat Tuncel Ustael'in akılalmaz hikayesini izledi

PALU AİLESİ KİM? AİLE BİREYLERİ VE HAKKINDAKİ İDDİALAR...
Palu Ailesi'nin fertleri hakkındaki bilgiler şu şekilde; aile Harun ile Hava Palu'dan meydana geliyor. Harun ve Hava çiftinin İsa, Fatih, Emine, Meryem ve Ayşe Melek adında 5 çocukları var. Emine, Tuncer Ustael ile evlenirken Meryem de Ahmet Bey ile evleniyor. Tuncer Ustael, kayınbiraderi İsa'ya eniştesi Ahmet'i öldürttüğü iddiası ile suçlanıyor. Öte yandan cinayeti Harun Palu üstleniyor. Tuncer Ustael, diğer aile fertlerine de işkence uygulayıp, cinsel istismarda bulunuyor. Damat Tuncer, eşini öldürttüğü Meryem'e tecavüz ediyor ve öldürüyor. Meryem'in kızı Melike de aynı Tuncer tarafından öldürülüyor ve diğer çocuk Recep, Tuncer'in işkencelerinden dolayı kaçıyor.

PALU AİLESİ'NİN DAMADI TUNCER USTAEL HAKKINDAKİ İDDİALAR...
Palu Ailesi'nin damadı Tuncer, kendisini tüm aileye 'cinci hoca' olarak tanıtıyor. Baba Harun ve onun bacanağı Meryem'in kocası Ahmet, Tuncer'e inanmıyor. Bu nedenle Tuncer, Ahmet’i ortadan kaldırmak istiyor ve eşinin kardeşi İsa'yı etkileyip Ahmet'i öldürtüyor.

TUNCER USTAEL VE AİLE, ARABADA YAŞIYORLAR!
Tuncer, Meryem'e tecavüz ve işkence ederken, bir yandan da kredi çekmesini istiyor. Meryem'in çektiği kredi ile Tuncer araba alıyor. Tuncer, aileye Ahmet'in ailesinin peşlerinde olduğunu söylüyor, onların organ mafyası olduğunu iddia ediyor ve aile arabada yaşamaya başlıyor.

Daha sonra, Meryem Tahnal, yaşadığı arabadan lavaboya gideceğini söyleyerek ayrılıyor. Meryem, geri dönmüyor ve haber alınamıyor. İki çocuğu bulunan Meryem'den 10 yıldır haber alınamıyor. Meryem'in kaybolmasından ardından bir sene sonra kızı Melike'yi de amcası Halit Tahnal gelip alıyor. Melike'den ise 9 senedir haber alınamıyor.

TANIK GÜLBAHAR HANIM'DAN ŞOK İDDİALAR!
Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınına bağlanan bir tanık, Gülbahar Hanım ise önemli iddiaları ortaya atıyor. Gülbahar Hanım, aile ile ilgili olarak damat Tuncer'in evine gelene kadar bir sorun olmadığını ancak daha sonraları evde sürekli tartışmaların yaşandığını duyduğunu aktarıyor. Ailenin evde büyü bile aradığını aktaran Gülbahar Hanım'ın iddiaları adeta kan donduruyor.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.