SPOR
22 Ağu 2019 10:12 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 14:44

Kolombiya’dan Falcao yorumu: "Monaco intikam alıyor"

Monaco’dan Falcao’yu takımda tutmak istediklerine yönelik gelen açıklama sonrası Galatasaray’da endişe artmıştı. Kolombiyalı gazeteci Juan Felipe Cadavid, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Monaco’nun Galatasaray’dan intikam aldığını söyledi.

Haberi Dinle

Kolombiya'nın ünlü spor gazetecisi Juan Felipe Cadavid, Radamel Falcao'nun transferinde yaşanan gelişmelerle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü.

Monaco ikinci başkanı Petrov’un Falcao’nun kendileriyle kontratının sürdüğünü belirtip Kolombiyalı oyuncuyu takımda tutmak istediklerini söylemesi Galatasaray çephesinde endişe yaratmıştı.

Kolombiyalı gazeteci Felipe Cadavid konuyla ilgili olarak, Falcao ve Galatasaray’ın anlaştığını Fransız kulübünün de bu transfere onay verdiğini ancak daha sonra Monaco’nun bu transferden vazgeçip sözleşme uzatma teklifinde bulunduğunu ve Falcao’nun bu teklifi kabul etmediği için kırmızı beyazlı ekibin transfer izin vermeyip Falcao’dan intikam aldığını açıkladı.

Ayrıca Kolombiya basınında sorunun birkaç gün içinde çözülmesini ve Galatasaray'a transferinin sonlanmasını beklediği bir anda bunları yaşayan yıldız futbolcunun, yıllardır formasını giydiği kulübünün tavrı nedeniyle hayal kırıklığı içinde olduğu belirtiliyor.

Yorumlar