30 °c

Kadın Porsche arabanı kenara çek diyen adamı kurşun yağmuruna tuttu!

Kadın yolun kenarına Porsche arabasını kenara çekti. Sokakta yaşayan adam önü kapattığı için kadına arabanı buradan çek diye bağırmaya başladı. Öfkelenen kadın adamı iki kurşunla vurdu!

Kadın Porsche arabanı kenara çek diyen adamı kurşun yağmuruna tuttu!

Nashvilleli bir kadın, kendisine Porsche arabasını kaldırımdan çekmesini söyleyen adamı vurdu. 26 yaşındaki Katie Quackenbush, evsiz bir adamın vurduğu iddiasıyla cinayete teşebbüsten suçlanıyor.

Polis, 26 yaşındaki Katie Quackenbush'ın, 26 Ağustos sabahının erken saatlerinde 54 yaşındaki Gerald Melton'ı vurduğunu belirtti.

Olay, evsiz olan ve sokakta yaşayan, Melton kaldırımda uyumaya çalışırken saat 03.00'da yaşandı.

 Metro Nashville Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Gerald Melton, Porche'den gelen, egzoz dumanı ve yüksek ses müzikten rahatsız oldu. 

 Polis, Melton'ın daha sonra Quackenbush'e Porsche'sini oradan çekmesini söyledi.

Görgü tanıkları "Her iki taraf da birbirlerine bağırmaya başladı"  ifdesini kullandı tanıklara göre sonunda Melton, uyumaya çalıştığı yere geri döndü. Quackenbush ise elinde silahla Porsche'den ayrıldı ve bir tanesi karında olmak üzere Melton'a iki el ateş etti ve vurdu.

 Ardından, Porsche'sine binip oradan kaçtı. 

Melton  ağır şekilde yaralandı ve Vanderbilt Üniversitesi Tıp Merkezi'nde hastaneye kaldırıldı.

 Porsche'nin sahibiinin Teksaslı ünlü avukat  Jesse Quackenbush'un kızı olduğu ortaya çıktı.Ünlü avukat, kızının Melton'u kendini savunma amacıyla vurduğunu iddia etti. Sadece uyarı atışı yaptığını, Melton'u vurmayı planlamadığını söyledi.

 

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.