18 °c

İstanbul'da trafiğe çıkacaklar dikkat! Bu yollar kapalı

İstanbul'da bugün oynanacak Fenerbahçe Doğuş basketbol ve İtalya'nın AX Armani Exchange Olimpia Milan'ın maç dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul'da trafiğe çıkacaklar dikkat! Bu yollar kapalı

Fenerbahçe Doğuş basketbol takımının, THY Avrupa Ligi'nde İtalya'nın AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibiyle karşılaşacağı maç nedeniyle bugün bazı yollar trafiğe kapatılacağı açıklandı.

İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda bugün saat 20.45'te başlayacak karşılaşma sebebiyle alınan emniyet tedbirleri kapsamında, bazı yollarda trafik akışı sağlanamayacak.

Bugün saat 18.00'den itibaren maç bitimine kadar Ataşehir'de Ihlamur Sokağı'nın (Halk Caddesi Kavşağı'ndan Sarı Mimoza Sokağı Kavşağı'na kadar olan kısmı), Sarı Mimoza Sokağı, Leyla Sokağı, Halk Caddesi-Ihlamur Sokağı arası trafiğe kapatılacak.

Halk Caddesi'nden gelen trafik akımı Çiğdem Sokağı, Fesleğen Sokağı ve Atatürk Sokağı istikametine, Sarı Mimoza Sokağı'ndan gelen trafik akımı ise Açelya Sokağı ve Fulya Sokağı istikametine yönlendirilecek.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.