SPOR
02 Oca 2018 01:31 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:21

Galatasaray’dan Vagner Love açıklaması!

Galatasaray, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun açıklamalarına yanıt verdi. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, kendilerinin izni olmaksızın Galatasaray Teknik...

Galatasaray’dan Vagner Love açıklaması!
Haberi Dinle

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, kendilerinin izni olmaksızın Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in tercümana Vagner Love'ı arattığını söyledi. Galatasaray ise bu iddialara resmi siteden yaptığı açıklamayla yanıt verdi. 

Galatasaray Kulübü'nün yaptığı o açıklama: Galatasaray olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada transfer süreçlerinde oyuncu, kulüp, menajer dengelerini gözetme konusunda son derece tecrübeli bir spor kulübüyüz. 

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun oyuncuları Vagner Love ile ilgili kulübümüz, hocamız, tercümanımız ve idari çalışanlarımızı töhmet altında bırakan açıklamalarını şaşkınlıkla karşıladık. 

Söz konusu olan futbolcu için kulübümüz tarafından herhangi bir girişim yapılmamış olup oyuncu, transfer listemizde de bulunmamaktadır. 

Böyle bir planlamamız olsaydı ilk olarak Alanyaspor Başkanı ile temasa geçilmiş olacağını belirterek, kendisinin de kulübümüzle aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini hatırlatır, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

.

Yorumlar