SPOR
20 Mar 2020 00:16 Son Güncelleme: 20 Mar 2020 00:28

Falcao ve eşine kötü haber

Koronavirüsün dünya çapında yarattığı etki futbolda ardı ardına iptalleri beraberinde getirirken, Galatasaraylı Radamel Falcao ve eşi Lorelei Taron her ikisi birlikte bu durumdan direkt olarak etkilenmeleriyle dikkat çekti.

Haberi Dinle

Avrupa'nın en iyi ülke takımlarını karşı karşıya getirecek olan EURO 2020 UEFA tarafından ertelenirken, Güney Amerika'nın en iyilerini buluşturacak Copa America ise CONMEBOL tarafından bir sonraki seneye ötelendi.

Copa America bu sene 11 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında Kolombiya ve Arjantin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilecekti.

34 yaşındaki Falcao geçtiğimiz günlerde, sekiz aylık aranın ardından ilk kez milli takıma davet edilirken, bu dev turnuvanın kadrosunda olmasına da kesin gözüyle bakılıyordu.

Kolombiya ev sahibi olduğu organizasyonda önemli bir başarı yakalamayı hedeflerken, sarı-kırmızılı ekipte formu her geçen gün yükselen yıldız ismin de burada önemli bir göreve soyunması bekleniyordu ancak turnuvanın iptali bunu ortadan kaldırdı.

EŞİNİ DE ETKİLEDİ

Falcao'nun eşi Lorelei Taron da bu turnuvanın ertelenmesinden etkilendi.

Çünkü Arjantinli şarkıcı bu dev organizasyonun şov bölümünde görev alarak, eşi yeşil sahada boy gösterirken kendisi saha dışında turnuvanın bir parçası olacaktı.

Lorelei Taron, Kolombiya televizyonu Canal1’e geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Copa America’da orada olacağım. Konserler verip, şarkılarımı seslendireceğim" diyerek müjdeyi vermişti.

Dev turnuvanın iptal edilmesi Lorelei Taron'un vereceği konseri etkilediği kadar, eşi Falcao'nun da atacağı gollerle organizasyona damga vurma ihtimalini ortadan kaldırdı.

 

Yorumlar