DÜNYA
05 Şub 2018 23:32 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 08:58

Cani anne 2 yaşındaki bebeğini dışarıda bıraktı çocuk donarak can verdi

Cani anne 2 yaşındaki çocuğunu dondurucu soğukta dışarıda bırakarak ölümüne neden oldu. Canavar anne 2 yaşındaki kızını dışarıdaki dondurucu havada evlerinin ön sundurması üzerinden bıraktı.

Haberi Dinle

Canavar anne 2 yaşındaki kızını dışarıdaki dondurucu havada evlerinin ön sundurması üzerinden bıraktı. Zavallı çocuğun soğuktan dönerek öldüğü belirtildi.

 Kimliği belirlenemeyen ann, çığlık çığlığa 911' acil yardım merkezini aradı ve kızının donduğunu söyledi. Görevli memur, sabah saat 3.30'da sağlık görevlisi eve gelene kadar CPR aracılığıyla konuştu. Polis eve gittiğinde Çocuğun cansız bedenini buldu ve   cenazesi hastaneye  kaldırdı. Komşular, kadının iki çocuğu olduğunu ve evden sıklıkla bağırtıların geldiğini söyledi. Çoğu kişi böyle bir şeyin gerçekleşmesini beklemese de, bir komşu, kadın, çocukları sık sık  dışarıda gördüğünü ve onları  alıp annelerini götürdüğünü söyledi.

"Her iki çocuğunu da geç saate dışarıda görünce alıp evlerine  götürmek zorunda kaldım, "dedi.  kadının bir diğer komşu Christal Lucas, "Çok üzücü bir durum. Gerçekten yüreğim yandı. " Diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Mağdurun ne adı nede resmi ölüm nedeni şu an  henüz belirlenemedi.  Bebeğin cenazesi, adli tıpta otopsi için bekletildiği belirtildi.

Yorumlar