SİYASET
01 Ara 2019 19:21 Son Güncelleme: 01 Ara 2019 19:23

Akşener kampanya başlatmıştı... Koray Aydın İYİ Parti'nin üye sayısını açıkladı!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, partisinin başlattığı üyelik kampanyası hakkında konuştu. Üye sayısını iki ayda 80 binden 213 bine çıkardıklarını belirten Koray Aydın, çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Akşener kampanya başlatmıştı... Koray Aydın İYİ Parti'nin üye sayısını açıkladı!
Haberi Dinle

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, "Sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak. Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz" dedi. 

Partisinin Balıkesir İl Başkanlığınca Karesi AVM Toplantı Salonu’nda düzenlenen katılım töreninde konuşan İYİ Parti'li Koray Aydın, ilk seçime en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

Üye kampanyasının, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener tarafından 1,5 ay önce İstanbul’dan başlatıldığını hatırlatan Aydın, “Kampanya başladığından beri bizler de her hafta illeri geziyoruz. Üye yapmak en ciddi parti faaliyetidir. Bir kişiyi ikna etmek için döktüğünüz dil, gösterdiğiniz çaba en ciddi parti faaliyetidir. İkna edip üye yaparsanız veri tabanınıza bir kişi daha katılır, onu genişletirsiniz. Üye kaydedemezseniz hiç önemli değil, o insana döktüğünüz dil, onun ve çevresinde farkındalık yaratır” dedi. 

ÜYE SAYISI 2 AYDA 213 BİN OLDU

Üye sayısını iki ayda 80 binden 213 bine çıkardıklarını belirten Aydın, çalışmalara devam edeceklerini anlattı. 

AKP’nin teşkilatlanmadaki başarısına değinen Aydın, “Kabul edelim, teşkilatlanmayı bu ülkede yapmış bir parti var; AK Parti. Adamlar kılcal damarlarda geziyorlar, oraya inmeden iktidar olamayız” ifadelerini kullandı. 

İKTİDAR OLMA FIRSATI VAR

Önlerinde iktidar olma fırsatı bulunduğunu dile getiren Aydın, “Üye kampanyası ve mahalle teşkilatlanması bunun için gerekli ve zaruridir çünkü sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak. Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz. İYİ Parti’yi iktidar yapana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu. Aydın, konuşmasının ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

Yorumlar