Mesleği için canını tehlikeye attı! Ünlü oyuncu Uma Thurman, Kill Bill'in çekimlerinde canlı canlı gömüldü

Mesleğiniz için neler yapardınız? Özellikle fobiniz varsa! İşte canlı canlı toprağa gömülenden uzun süre su altına kalanlara kadar, yıldız oyuncuların sanat için korkularıyla yüzleştikleri anlar.

Mesleği için canını tehlikeye attı! Ünlü oyuncu Uma Thurman, Kill Bill'in çekimlerinde canlı canlı gömüldü - Sayfa 1

Ekran başında hayranlıkla izlediğimiz filmlerin baş kahramanları oldukça zorlu bir süreçten geçerek karşımıza çıkıyorlar. Bu çalışmalar kimi zaman yeni bir dil öğrenmeyi, kimi zaman da kılıç kullanmak için alınan eğitimler gibi zorlu eğitimleri içerebiliyor. Bir role bürünebilmek için en büyük korkularıyla yüzleşmek gibi! İşte sanat uğruna en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalan ünlüler.

110
Mesleği için canını tehlikeye attı! Ünlü oyuncu Uma Thurman, Kill Bill'in çekimlerinde canlı canlı gömüldü - Sayfa 2

Ryan Reynolds – Klostrofobi korkusu

Usta oyuncu Ryan Reynolds, Buried filminin çekimleri sırasında klostrofobisiyle yüzleşmek zorunda kaldı. Son derece gerçekçi sahneler çekilen film oyuncunun mücadelesi buna değdi. Sahne o kadar gerçekçiydi ki izleyenler, ana karakterle birlikte bir kutuya sıkışmış gibi hissettiklerini söyledi. Reynolds ise en büyük korkusuna karşı gösterdiği bu mücadeleyle ilgili şunları söyledi; "Buried duygusal ve fiziksel olarak gerçekten çok zordu. "

210
Mesleği için canını tehlikeye attı! Ünlü oyuncu Uma Thurman, Kill Bill'in çekimlerinde canlı canlı gömüldü - Sayfa 3

Scarlett Johansson – Kuş korkusu

Hollywood'un en güzel kadın oyuncularından olan Scarlet Johansson, We Bought a Zoo filminin çekimleri esnasında kuş fobisi nedeniyle zorluklar yaşadı. Ornitofobi yani kuş korkusuna sahip olan Johansson sette oldukça zor anlar yaşadı.

310
Mesleği için canını tehlikeye attı! Ünlü oyuncu Uma Thurman, Kill Bill'in çekimlerinde canlı canlı gömüldü - Sayfa 4

Sylvester Stallone – Yükseklik korkusu

Nam-ı diyar Rambo. Aksiyon sahnelerinin korkusuz cengaverimiz meğer yüksekten korkuyormuş. Yükseklik korkusu olan ünlü yıldız, Cliffhanger filminin İtalyan Alpleri'nde çekileceğini bilmiyordu. Filmin yönetmeni ise Stallone'i nasıl ikna ettiğini şöyle anlatıyor; "Sylvester İtalyan Alpleri'ne ilk geldiğinde 11 bin metrelik zirveye baktı ve buraya kim çıkacak diye sordu. Setimiz burası ve sen çıkacaksın dedim. Bana bakarak, şaka yapıyor olmalısın. Benim yükseklik korkum var. Şimdiye kadar gördüğüm en yüksek yer kovboy çizmelerim yüksekliği dedi."

410