Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu

3 kız öğrencinin tuvalette çektiği fotoğraftaki detay, görenlerin kanını dondurdu. Bir süre önce sosyal medyada üç kızın çektikleri selfie fotoğrafı yayınlandı. Bu fotoğraf kısa süre içinde viral oldu ve binlerce kez paylaşıldı. Bazılarına göre bu fotoğraf gerçek. Bazıları ise fotoğrafta oynama yapıldığını ve görüntünün sahte olduğunu belirtti. İşte tüyleri diken diken eden fotoğraflar.

Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Sayfa 1

Geçmişten günümüze çekilmiş oldukça gizemli ve korkutucu fotoğraflar yer almaktadır. Bu fotoğraflardan bazılarının gizemi çözülmüş olsa da hala sırları çözülmemiş ürkütücü fotoğraflar bulunmaktadır. Gelin birlikte kimsenin açıklayamadığı gizemli fotoğrafa bakalım.

112
Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Sayfa 2

Bir süre önce sosyal medyada üç kızın çektikleri selfie fotoğrafı yayınlandı. Bu fotoğraf kısa süre içinde viral oldu ve binlerce kez paylaşıldı. Ancak çoğu sosyal medya kullanıcısı fotoğrafın üstünde oynandığını ve görüntünün gerçek olmadığını savundu.

212
Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Sayfa 3

2014 yılında Nasa'nın kaşif robotu Mars'ın yüzeyinde tuhaf bir fotoğraf çekti. Fotoğrafta yer alan beyaz ışığın ne olduğunu kimse anlayamamışken, bir uzay blogger'ı ışığın Mars'ta yaşayan zeki varlıklar olduğunu ileri sürdü.

312
Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu - Sayfa 4

NASA ise görüntünün tamamıyla ışık oyunu olduğu açıklamasını yaptı.

412