Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Türkiye'de karantinada tutulacak

"Survivor 2020" yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibin bir kısmı, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla 14 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda 14 gün karantinada tutulacak.

Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Türkiye'de karantinada tutulacak - Sayfa 1

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında yurt dışında bulunan ve ülkeye dönmek isteyen vatandaşları için harekete geçen Türkiye, bugüne kadar 110 ülkeden sayısız uçuş gerçekleştirdi.

15
Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Türkiye'de karantinada tutulacak - Sayfa 2

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonu ve ilgili bakanlıkların ortak çalışmasıyla vatandaşların ramazan ayı ve bayramını evlerinde geçirebilmesi için başlatılan ikinci tahliye operasyonu ise sürüyor.

25
Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Türkiye'de karantinada tutulacak - Sayfa 3

Ilıcalı ve ekibi İstanbul'a gelecek

Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Ilıcalı ve ekibi de Türkiye'ye dönüyor. "Survivor 2020" yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Ilıcalı ve ekibi ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a iniş yapacak.

35
Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Türkiye'de karantinada tutulacak - Sayfa 4

KYK yurdunda 14 gün misafir edilecekler

Acun Ilıcalı ve Survivor ekibinin bir kısmı 14 Mayıs'ta Dominik'ten Türkiye'ye dönüyorDominik Cumhuriyeti'nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Kovid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak.

45