27 °c

İmamoğlu: 2 bine yakın sosyal konut üreteceğiz

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için CHP tarafından tekrar aday gösterilen İmamoğlu, "Şeffaf olmayan, verimsiz yönetim anlayışına son verip halkın parasını halk için harcayacağız" ifadesini kullandı.

İmamoğlu: 2 bine yakın sosyal konut üreteceğiz
08/06/2019 11:19 - Güncelleme : 08/06/2019 11:18

31 Mart'ta İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'nı kazanan ancak 6 Mayıs'ta mazbatası Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla geri alınan Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran'da yenilenecek seçimle ilgili olarak kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu.

İmamoğlu, paylaştığı videoya "Şeffaf olmayan, verimsiz yönetim anlayışına son verip halkın parasını halk için harcayacağız. İBB'de sadece bir müdürlükte uygulanmayan fikir projelerine harcanan 226 milyon TL ile yoksul vatandaşlarımız için 2 bine yakın sosyal konut üreteceğiz" notunu düştü.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Şeffaf olmayan, verimsiz yönetim anlayışına son verip halkın parasını halk için harcayacağız. <br><br>İBB&#39;de sadece bir müdürlükte uygulanmayan fikir projelerine harcanan 226 milyon TL ile yoksul vatandaşlarımız için 2 bine yakın sosyal konut üreteceğiz. <a href="https://twitter.com/hashtag/Her%C5%9Eey%C3%87okG%C3%BCzelOlacak?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#HerŞeyÇokGüzelOlacak</a> <a href="https://t.co/QVnuC1idP3">pic.twitter.com/QVnuC1idP3</a></p>&mdash; Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) <a href="https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1137248827839328256?ref_src=twsrc%5Etfw">8 Haziran 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.

"; responsiveVoice.speak(news_text, "Turkish Female", {onstart: function() {}, onend: function() {}}); } textToSpeechVolume_click();