Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
15 Nisan 2021 Perşembe
VATİKAN TÜRKİYE’DE TEŞKİLATLANIYOR

Vatikan, son yıllarda, 3. Bin(milenyum) de Asya’yı Hıristiyan yapmak istiyor. Maalesef Güney Kore’nin yarısını Hıristiyan ettiler. Çin de çok hızlı şekilde propaganda yapıyorlar.

13 Nisan 2021 Salı
RAMAZANIN DEĞERİ

Ol mahiler ki, derya içredirler, Deryayı bilmezler. Yani balıklar deniz içinde yüzerler ama onu idrak edemezler. Fakat deniz her nimeti ile o balıkları yaşatır.

09 Nisan 2021 Cuma
CHP’NİN ŞERRİNDEN

CHP, Batı kültür ve emperyalizminin Türkiye’deki uzantısıdır. 1839 yılında yayınlanan “Tanzimat Hattı Hümayunu”ndan bu tarafa, Türkiye’nin başına ne geldi ise bu gizli teşkilattan geldi.

06 Nisan 2021 Salı
CIA MUHTIRASI

Bir gece aniden 104 amiralin muhtıra vermesi, Organize bir suçtur. Daha önceden de yapılan askeri darbeleri, Askeri muhtıraları hatırlatmak içindir. El altından sopa göstermektir.

03 Nisan 2021 Cumartesi
SAYIN CUMHURBAŞKANINA AÇIK MEKTUP

Çevrenizde ne kadar casus  varsa temizlediniz, FETÖ denen CIA  kaynaklı hainleri de yok ettiniz. İnşallah artıkları da temizlenecektir. Çünkü bu millet dualıdır.

31 Mart 2021 Çarşamba
ALTUN KÖPRÜ KATLİAMI

Bu gün; Altunköprü katliamının 30. yıldönümüdür. Altunköprü, Irakta Kerkük ile, Erbil arasında  bir kasabadır. Tamamen Türkmen nüfusu hakimdir. Vahşi ve şerefsiz Saddam, Körfez çıkarmasından sonra, savaşı kaybedince...

25 Mart 2021 Perşembe
TÜRK DÜŞMANLIĞI ASKIYA ALINDI

Biden başkan olunca, Yahudi dışişleri başkanı Blinken, Türkiye’yi tehdit edip, S- 400’lerin hesabı sorulacak demişti. Çünkü daha önceden de Pentagon; “S-400’ler, ABD’nin Ortadoğu’daki hava gücü üstünlüğünü kaybettirdi” dedi.

23 Mart 2021 Salı
EŞCİNSELLİK, ZİNA VE İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

Batı toplumları;  zinayı, eşcinselliği, ailenin dağılmasını, Kadının bedenin teşhiri ile bir ticari meta olarak kullanılmasını, Yani, pe…venkliği, meşru kabul ediyor. Kişinin kendi rızası ile namussuzluğu, ırza geçmeyi, Her türlü cinsi sapıklığı normal kabul ediyor.

19 Mart 2021 Cuma
ADIMIZ ANDIMIZDIR

İlkokulda hep bu  andımızla büyüdük. “Türküm;  doğruyum, çalışkanım, Yasam, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, Yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir...

16 Mart 2021 Salı
YATIRIM, ÜRETİM, TASARRUF VE İSTİHDAM

Ekonominin 2 kanunu vardır. Kalkınmak için, mutlaka üretim yapılır. Mutlaka tasarruf edilir. Bu ev ekonomisi için de, makro ekonomi için de böyledir. Yani üretim ve tasarruf kalkınmak, güçlenmek için gereklidir.