Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
30 Mart 2020 Pazartesi
FIRSATA ÇEVİRMEK

Cenabı Hakk’ın  bir dersi  veya lütfudur. 65 yaş üstüne gelen, Sokağa çıkma yasağı ile eve hapsolduk. Çünkü kendimizin ve toplumun menfaati için evde kalmalıydık.

25 Mart 2020 Çarşamba
BU NE FELAKETTİR

Kabe’miz kapatıldı. Camimiz kapatıldı. Biz eve kapatıldık. Korkuya kapıldık. Eşimizle, çocuklarımızla, Torunlarımızla aramız açıldı. Onlar gelemiyorlar. Biz gidemiyoruz. Eşimizle, dostumuzla...

24 Mart 2020 Salı
İSLAM NASIL TAHRİP EDİLİYOR (3)

Daha önceki makalelerimizde, Vehhabiliğin İngilizler tarafından nasıl ortaya sürüldüğünü, El Ezherin özel yetiştirilmiş Mason ve casusların İslam’ı nasıl tahrip ettiğini yazdık. Tabii ki, esas tahribatın Osmanlı ve onun devamı Türkiye  için de, Hangi noktalardan yapıldığını bilmek gereklidir...

03 Mart 2020 Salı
İSLAM NASIL TAHRİP EDİLİYOR (2)

Osmanlıda, Devlet teşkilatı İslam’dan uzaklaştırıldı. Bankalar kuruldu. Faiz her kuruma girdi. Zina yaygınlaştırıldı. İçki serbestleştirildi. Türk kıyafeti olan sarık kaldırıldı. Yerine fes getirildi. Fese isyan eden binlerce kişi katledildi. Bu yüzden  2.Mahmut’a “Gavur Padişah” dendi.

27 Şubat 2020 Perşembe
İSLAM NASIL TAHRİP EDİLİYOR (1)

Haçlı seferlerine rağmen, Türk milletinin, hem Selçuklu ve Hem de Osmanlı döneminde, Avrupa’ya doğru durmadan genişlemesi, Batıya göre bir ortaçağ karanlığı idi. Bizim için de en aydınlık ve muzaffer çağımızdır. Ahmak Türkler de buna Ortaçağ karanlığı derler.

25 Şubat 2020 Salı
KHOY DEPREMİ

Khoy, bizim Gürbulak’tan hemen sonra ilk İran vilayetidir. Tamamı Türktür. Yani Azeri Türkü, Köyleri de aynıdır. Yüksekova Esendere  gümrük kapısından çıkınca da, Bütün köyler ve ilk gelen vilayet Urmiye,  tamamen Türkçe konuşur. Onlar da Azeri Türküdür. Tabii ki o vilayetlerden sonra Tebriz geliyor. Tümüyle Türktür...

20 Şubat 2020 Perşembe
RUSYA İLE DÖVÜŞMEK YANLIŞ

Türkiye Amerika ile ihtilafta, Daha doğrusu kavgalı, Çünkü  ABD,  PKK/YPG yi destekliyor. Onlar da Türkiye’yi bölmek istiyor. Yani ABD  deTürkiye’yi bölmek istiyor. Bunu BOP projesi ile defalarca beyan ettiler.

18 Şubat 2020 Salı
FETÖ MAĞDURLARI

Dindar  bir hocadır, diye… Vaazda ağlıyor diye… Dünyanın her yerine Türk okulları açıyor diye… 1980 ihtilalinden sonra, Türk gençliği akın, akın Fethullah Gülen’e takıldı...

15 Şubat 2020 Cumartesi
DARBE OLMAZ

Artık Türkiye’de darbe olmaz. Çünkü darbe yapacak 2 grup var. Birincisi, Kalıntı Fetöcü askerler. İkincisi de vesayetçi askerler. Fetöcü askerlerin yeniden darbe yapması beklenemez.

11 Şubat 2020 Salı
DARISI BAŞIMIZA

İngiltere Avrupa Birliğinden çıktı. Buna da Brexit denildi. Yani Britanya exit (çıkış ) demektir. Her zaman olduğu gibi, yine İngilizler, Almanlarda daha akıllı çıktı. Çünkü, Avrupa Birliğinin masraflarına artık güç yetmiyordu..