Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
21 Ocak 2022 Cuma
TÜRKLÜK VE MÜSLÜMANLIK

Bir Alman, ben milletimi seviyorum, İyi bir Hıristiyan’ım da dese kınayabilir miyiz? Bu milliyet yani Irk onun,  bu din de onun. Onunla iftihar etmesi gayet normal.

18 Ocak 2022 Salı
MİLLİ EĞİTİM

Milli eğitim milli terbiye demektir. Bu eğitim nasıl olmalıdır? Şöyle ki her Türk çocuğunu, Dünyada ve ahirette mutlu olacak şekilde eğitmektir. Peki bu nasıl olur?

15 Ocak 2022 Cumartesi
İNTİHAR VE İMAN

Elazığ da ölen bir tıp öğrencisinin intiharı Türkiye’yi sarstı. Öğrenci bir cemaat yurdunda zorla ve isteksiz kalıp, Sonunda İmansız olduğunu söylüyor. Sonra da bunalıma girip intihar ediyor.

11 Ocak 2022 Salı
KAZAKİSTAN VE SELEFİLER

Selefilik nedir? Selefilik; “Selefi Salihin” değildir. 1700 lü yıllarda, İngiliz casusu Hemfire tarafından, Muhammed Abdülvahhap en Necdi yetiştirilerek, İslam içinde, İtikat, ibadet ve teşkilat ayrılığı yaratıp fitneye sebep olan bir yoldur.

09 Ocak 2022 Pazar
RUH CİN VE ŞEYTAN

Daha önceki makalemde yazmıştım. Allah vardır. Çünkü, kainatın düzeni, ilmi, insanların yaradılışı Allah’ın varlığındandır. Ama onun yüce kudretini büyüklüğünü biz takdir edemeyiz, bilemeyiz.

06 Ocak 2022 Perşembe
İNSAN YARADILIŞI-2

Bir insan düşünün ki, hastalandı bize geldi. Herhangi bir sebepten, hekim olarak elimizde öldü. Ölmeden önce bu insan her şeyi kavrayan, beyninde milyarlar yazılım olan, Bütün organları canlı ve enerji dolu idi.

24 Aralık 2021 Cuma
İNSAN YARADILIŞI

Biz buna fıtrat da diyoruz. Her kişiye özel bir yaradılıştır. Nasıl?  Parmak izi herkes te ayrı ise, Bütün organları, ruhu, beyni de ayrıdır. Biz onun için insanları ayırırken, cesur, atılgan, pısırık, korkak...

22 Aralık 2021 Çarşamba
İSLAMIN SİNSİ DÜŞMANLARI

Bugün, Vatikan ve onun prensipleri etrafında CIA nın özel daireleri, Çok özel yetiştirilmiş, oryantalistleri ki yani misyonerlerle saldırı halindedir. Bunlar Türk milletini ve özellikle çocuklarını Hıristiyan etmek istiyorlar.

15 Aralık 2021 Çarşamba
AİLEMİZİ BEKLEYEN TEHLİKELER

Bundan önceki makalemizde , Türk ailesinin gücünü yazmıştım. Düşman elbette bu gücün kırılmasını isteyecektir. Bunu çok iyi bilen İngiliz istihbaratı 1650 yılında Ruslarla gizli bir anlaşma yaparak...

10 Aralık 2021 Cuma
FAYDALI BİLGİLER -3

Madem ki; Türk milleti, bu kadar büyüktür. Acaba sebebi nedir? Birinci sebep, hilkattir. Yaradılışı böyledir. Hani bir gül bahçesine girersiniz ya, Çeşit, çeşit güller vardır.