Dr. Seyfi Şahin

seyfisahin@istiklal.com.tr
21 Haziran 2022 Salı
TÜRK YUNAN SAVAŞI MI

Yunanistan iyice hazırlandı herhalde? Daha önce Fransa’nın, şimdi de Amerika’nın kışkırtması, Akılsız Yunan’ı çileden çıkardı. Adaları silahlandırmanın ötesinde, üst düzey yönetici ve generallerin ...

17 Haziran 2022 Cuma
BİR MASONUN İTİRAFLARI – 2

Mason Mehmet Yüce Katırcıoğlu; Mason derneklerinin kapatılması için mahkemeye baş vurunca, Savcılık bunun sağlık kontrolü için hastaneye sevk ediyor. Öyle ya dünyayı kasıp kavuran küresel Yahudi emperyalizminin en büyük teşkilatı...

14 Haziran 2022 Salı
BİR MASONUN İTİRAFLARI - 1

Dün akşam, TVnet’te, bir masonun açıklamaları oldu. Mehmet Yüce Katırcıoğlu adlı bir kişi çok mühim bilgiler verdi. Katırcıoğlu, TRT spikeri, gazeteci, prodüktör, rejisör olan birisidir.

10 Haziran 2022 Cuma
ABD TEHDİDİ

Dün Amerika dış işleri müsteşar yardımcısı açıklama yaptı: “Türkiye’nin, Suriye hareketini yapmasını engellemeye çalıştık, Ama ikna edemedik.” “Çok kaygılıyız.” Dedi.

07 Haziran 2022 Salı
TOPLUM NASIL DÜZELİR?

Toplum bozuk mu ki? Tabii ki bozuk, geçen makalemde yazdım. “Ahlakın İflası” diye… Ahlakın bozulma sebebi, İslam toplumlarının Batı hukuku ile yönetilmesidir. Batı hukuku ahlakı bozar mı?

03 Haziran 2022 Cuma
AHLAKIN İFLASI VE FELAKET

Haramların açıktan yapılmasına fısk, yapanlara da fasık denir. Bunun meşrulaşması, toplumda haramın açıktan işlenip yadırganmaması da ahlakın iflasıdır. Mesela faiz meşrudur. Herkesin kullanması ayıplanmıyor.

31 Mayıs 2022 Salı
BİR YIL İÇİNDE ÖNEMLİ OLAYLAR

Siz olsanız elinizde bir yığın imkan , Kapınızda sadık bir köle olsa, o da isyan etse, Bir çok imkan ve nimeti de alıp götürse, Patronun bütün gelecek için kurduğu tasarı ve hayaller suya düşse...

27 Mayıs 2022 Cuma
MİLLİ TERBİYE SORUNUMUZ

Çocuklarımıza milli terbiye verebiliyor muyuz? Yani milli bir eğitim… Milli eğitimden kastımız nedir? Her Türk çocuğunu, dünyada güzel ahlak, milli şuur ve gurur, Dini inanç , ibadet ve muamelatta terbiye edebiliyor muyuz?

24 Mayıs 2022 Salı
ELBİSEDE BATI PROPAGANDASI

Batı emperyalizmi, kazanmak için her yolu deniyor. Tabi ki mali, ticari, finansal, siyasi, askeri ve en önemlisi psikolojik her yolu… Bunlardan birisi ve en önemlisi çocukların kullandığı çantalar ve üstü yazılı elbiselerdir.

17 Mayıs 2022 Salı
TÜRKİYE NATO İSVEÇ

Türkiye, 15 Temmuzdan sonra bağımsızlığına kavuştu. Bundan sonra kendi hür iradesi ile karar verebiliyor. Daha önce Batının, tabii ki onun ağababası ABD nin emir eri idi.