Cihan Saraç

cihansarac@istiklal.com.tr
01 Temmuz 2020 Çarşamba
Hoş Geldin Hamza Salih

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tepkisini dinlediğimde sosyal medyaya artık bir çeki düzen verilmesi için Meclis’in ve Adalet Bakanlığı’nın çalışma içinde olacağını görmek sevindiricidir.

07 Mayıs 2020 Perşembe
Teşekkürler Selçuk Bayraktar

Bu ülkede kim vatan için bir taş üstüne taş koyuyorsa o ülkesine hayır vermiş demektir. Burada ülkesi için taş değil kaya koyan, ülkesinin bekasına saldırıların bertaraf edilmesinde rol oynayan, imza atan tarihe geçen biri var. O da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar.

21 Nisan 2020 Salı
Sağlıkta yeni buluş

Bazen bazı şeyler vardır söylenmesi ve anlatılması gerekir. Bu halk ve kamu yararına ise bir o kadar daha da gereklidir. Koronavirüsün dünyada 2,5 milyon vakaya doğru ilerlediği bu günlerde ülkemizin sağlıkta verdiği mücadele çok başarılı....

18 Nisan 2020 Cumartesi
Başkan Erdoğan’ı anlatmak

Benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan diyerek yazıma başlamak istiyorum. Bunu söylemek için çok ama çok nedenlerim var. Yazıma, köşeme sığmaz. Dava adamı Erdoğan ve dava adamlarına sahip çıkan bir lider.

12 Nisan 2020 Pazar
Erdoğan’ın Bakan Soylu’ya olan güveni

Belki başlık az bile… Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  AK Parti ailesine kazandırdığı bir isim İçişleri Bakanı Süleyman Soylu. AK Partiye geldiği gibi Genel Başkan Yardımcılığı...

31 Mart 2020 Salı
Erdoğan 7 aylık maaşını bağışladı

Hayatda 1 dakika sonra ne olacağını bilmediğimiz göremediğimiz bir dünyada yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözü aklıma da gelmiyor değil burada “Kaderin üstünde bir kader vardır"

24 Mart 2020 Salı
Aile hekimleri de ödüllendirilmeli

Türkiye Corona virüsü ile mücadele ediyor, büyük bir tehdit altında ülkemizin dört bir tarafını saran Corona virüsü ile mücadele ciddi önlemler alınıyor. Burada Sağlık bakanı Fahrettin Koca’yı tebrik ediyorum. Ve diğer bakanlarımızı da...

19 Mart 2020 Perşembe
Doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza teşekkürler

Dünyada hayatı durma noktasına getiren Corona virüsü hızlı bir şekilde yayılıyor. Son verilere göre salgın dünyada 200 bini geçkin vaka sayısına ulaştı. Türkiye’de Sağlık bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın açıkladığı vaka sayısı bugün itibarı ile 191. Vefat eden sayısı ise 3 olarak açıklandı.

17 Mart 2020 Salı
Erdoğan'ın Şehir Hastaneleri ısrarı ve Corona

Dünya büyük sınav veriyor. Bu sınavın adı Corona... Çin’de başlayan bu süreç İran Avrupa’da ve Türkiye de baş gösterdi.. Bu süreçte Türkiye dünya’ya örnek olacak şekilde tedbirler zinciri sergiliyor.

17 Eylül 2019 Salı
BAŞKAN ERDOĞAN TOPLUMSAL SORUNLARA DUYARLI BİR LİDER....

Toplumsal sorunların birikimleri seçim sonuçlarına her zaman yansır. Ve halkın bakış açısı bunda çok önemlidir. AK parti 17 yıldır niçin iktidarda? Teşkilatları çok mu başaralı? Yoksa halkın dilinden anlayan ve halkın içinde olan lideri genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan, olduğu için mi iktidar gücünü ve varlığını devam ettirdi?