Cihan Saraç

cihansarac@istiklal.com.tr
04 Mart 2021 Perşembe
Yine Erdoğan ve onu sevenler hedefte

Ne bu ülkeye hizmet için gelen ve vatandaşı için aşkla çalışan Cumhurbaşkani Recep Tayyip Erdoğan’ı ne de onu yürekten sevenleri devirmeyi başaramayacaklar.....

14 Aralık 2020 Pazartesi
Süleyman Soylu TBMM’de OHHHHH çekti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Yüksekova'ya ve Şemdinli'ye yeni kaymakamlık binası yapılacağını, Derecik'te temelleri attıklarını dile getirirken , "Ohhh! paralar PKK'ya gitmiyor, millete gidiyor. Oh, oh! Not alın not, not." sözlerini sarf etmesi aslında TBMM Genel Kurulu’nun final konuşması idi.

25 Kasım 2020 Çarşamba
Bülent Arınç istifa etti

Ülkenin bekası ve birliği için çalışan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında gibi görünüp başka mesajlar verenlerin istifalarını önümüzdeki günlerde daha hızlı bir şekilde görmek ümidiyle... Prangaları artık atmak zorundayız..

21 Ekim 2020 Çarşamba
Kimler FETÖ’nün siyasi ayağı?

Artık bu FETÖ’nün siyasi ayağının bir an önce ortaya çıkarılması, sorgulanması ve temizlenmesi ülke yararına hayırlı bir iş olacaktır. Aksi halde bu hep konuşulmaya ve tartışılmaya devam edecek. Ve FETÖ ile mücadelenin ana ilkesini gölgede bırakacaktır...

16 Ekim 2020 Cuma
Siyasetçi nasıl olmalı?

Bir makama aday olmak sadece yetmiyor. Makamdan güç alan, hesap kitap içinde olanların değil makama güç veren kişilerin aday olması yapılması gerekiyor. Örneğin ben bir dönem bu görevi yapayım sonra da milletvekili olayım zihniyeti kişinin kendi emellerinin beklentisinden öteye geçmez. 

18 Ağustos 2020 Salı
ANKARA ZİYARETİMDE BAKAN SOYLU İLE…

Süleyman Soylu, siyasi bir kimlikten gelen bir ailenin evladı ve her kademede görev almış siyasetçi. Kısacası bu işin mutfağından geçmiş biri. Tecrübelerine öngörülerine her zaman değer verdiğim bir insan.

01 Temmuz 2020 Çarşamba
Hoş Geldin Hamza Salih

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tepkisini dinlediğimde sosyal medyaya artık bir çeki düzen verilmesi için Meclis’in ve Adalet Bakanlığı’nın çalışma içinde olacağını görmek sevindiricidir.

07 Mayıs 2020 Perşembe
Teşekkürler Selçuk Bayraktar

Bu ülkede kim vatan için bir taş üstüne taş koyuyorsa o ülkesine hayır vermiş demektir. Burada ülkesi için taş değil kaya koyan, ülkesinin bekasına saldırıların bertaraf edilmesinde rol oynayan, imza atan tarihe geçen biri var. O da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar.

21 Nisan 2020 Salı
Sağlıkta yeni buluş

Bazen bazı şeyler vardır söylenmesi ve anlatılması gerekir. Bu halk ve kamu yararına ise bir o kadar daha da gereklidir. Koronavirüsün dünyada 2,5 milyon vakaya doğru ilerlediği bu günlerde ülkemizin sağlıkta verdiği mücadele çok başarılı....

18 Nisan 2020 Cumartesi
Başkan Erdoğan’ı anlatmak

Benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan diyerek yazıma başlamak istiyorum. Bunu söylemek için çok ama çok nedenlerim var. Yazıma, köşeme sığmaz. Dava adamı Erdoğan ve dava adamlarına sahip çıkan bir lider.