Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarıyla gündemden bir türlü düşmüyor. Sahne performansı, kıyafetleri ve estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Ünlü şarkıcı bu sefer de ev sahibiyle yaşadığı sorunlarla gündemde... Selen Görgüzel ile ev sahibi arasındaki sular bir türlü durulmuyor.

Selen Görgüzel, ev sahibinin açtığı davayı kaybetti. Ev sahipleri 'Annemiz oturacak' diyerek Görgüzel’e karşı dava açtı. Görgüzel ise yaptığı savunmada ev sahiplerinin kötü niyetli olduğunu öne sürerek davanın reddini istedi.

MAHKEMEDEN TAHLİYE KARARI

Mahkeme ilk celsede karar verdi. Görgüzel’in havuzlu lüks sitede aylık 20 bin liraya oturduğu Ortaköy’deki evi tahliye etmesine karar verdi.

“EV SAHİPLERİNDEN ŞİKAYETÇİYİM”

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve Adalet Bakanlığı’na seslendi.

Selen Gorguzel Haber Site Istiklal Ev Sahibi

Görgüzel, “Bu saatte üst katta oturan ev sahibim gürültü yaptığımı iddia ederek uyurken evime polis gönderdi. Haber vermeden elektriğimi, doğalgazımı kestirip arabamın yerine arabasını koyup hakkımda saçma sapan haberler yaptırdıkları mesajlar ve telefonlarla verdikleri rahatsızlık yetmemiş gibi! Adalet Bakanlığı'na sesleniyorum. Kızımla yaşadığım kirasını günü gününe senelik ödediğim evde yüzde 25 artışı kabul etmedikleri için evden caydırıcı hamlelerle kaçırmaya çalışan ev sahiplerinden şikayetçiyim” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr