Hayko Cepkin, sosyal medya hesabı üzerinden cumartesi günü Ataköy Marina'da vereceği konserin saatinde değişiklik yapıldığını duyurdu.

Bir hayranının kendisini etiketleyerek, "İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar" mesajına yanıt veren Hayko Cepkin, normalde 22.00'de başlaması planlanan konserin, Türkiye'nin EURO 2024 çeyrek final maçında Hollanda ile karşılaşacağı saatle çakışmaması için 20.15'e alındığını belirtti. Cepkin'in takipçisine verdiği yanıt şöyleydi:

"Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmet. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler. Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20.15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım. Sevgiler." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: istiklal.com.tr