DİĞER
14 Mayıs 2019 22:15 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:55

Milli gururumuz Görkem Korkmaz Kılıç Asteriks Cup'ta şampiyon

Tekvandodaki Milli gururumuz Görkem Korkmaz Kılıç Sırbistan'da düzenlenen Asteriks Cup'ta rakiplerini eze eze yenerek 63 kiloda büyüklerde şampiyon oldu.

Haberi Dinle

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği öğrencisi  ve 63 kiloda Türkiye Büyükler Milli Takım Sporcusu Görkem Korkmaz Kılıç göğsümüzü kabartan bir başarıya imza attı.

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Milli sporcumuz Sırbistan’da düzenlenen Asteriks Cup G1’de ülkemizde altın madalya kazandırdı. Genç sporcu bütün rakipleri tek tek mağlup ederek 63 kiloda şampiyon olarak ülkemiz adına önemli bir başarıya imza attı. 20 yaşındaki Görkem Korkmaz Kılıç, Asteriks Cup G1’de aynı zamanda ilk antrenörlük deneyimini de yaşadı. 

DAHA İYİ DERECELERE

Şampiyon sporcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Asteriks Cup G1" uluslararası şampiyona da ilk antrenörlük deneyimimi yaşadım ve 63 kiloda şampiyonluk güzel bir başarı oldu. Abilerime bu deneyim için velilerimizin sporcularımıza her açıdan desteğine teşekkür ediyorum ve maça katılan sporcularımıza tecrübelerinden ders çıkarmalarını diliyorum. İnşallah daha iyi derecelere.” şeklinde konuşarak mutluluğunu paylaştı. 

Yorumlar