Bahar her hafta Salı akşamları yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Sevilen hikayesi ve oyunculukları ile Bahar, Salı günlerinin en çok izlenen dizileri arasında yer almayı başarıyor. Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın yer aldığı Bahar’ın 12. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Bir solukta Bahar dizisinin 11. Bölümünü izleyenler, 12 bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Peki Bahar 12 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar yeni bölüm fragmanı çıktı mı?” İşte araştırılan bu soruların yanıtları…

BAHAR 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bahar’ın en son yayınlanan bölümünde Peran Vakfı Hastanesi doktorları bir köye giderek sağlık taramasında bulundular. Köyde evlere şenlik anlar yaşandı. Hem Bahar, Timur ve Evren üçlüsü arasında hem de Bahar, Timur ve Rengin arasında hem komik hem de heyecanlı sahneler ekrana geldi. Rengin, Parla’nın Timur’un kızı olduğunu yaşadıkları her şeyi Bahar’a anlatmak için harekete geçti. Timur son anda yetişti ancak Rengin her şeyi Bahar’a anlatmaya kararlıydı. Bölüm sonunun ardından izleyiciler Bahar 12. Bölüm fragmanını beklemeye başladı. Ancak Bahar’ın 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. 

Fragmanda Rengin, Bahar'ın yanına gidip, Timur'dan ne zaman boşanacağını soruyor. Bahar bu soru karşısında şaşırıp kalıyor. Timur da Rengin'in bu hareketlerinden rahatsız olduğunu anlatıyor. Ancak Rengin, Timur ve kızı ile bir hayat kurmaya kararlı olduğunu söylüyor. Fragmanın sonunda ise hem Evren'i hem de Bahar'ı şaşırtan bir kişi hikayaye giriş yapıyor. 

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı ve yeni isimler yer alıyor. O isimler arasında; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan yer alıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ