Panathinaikos Teknik Direktörü Fatih Terim, Lamia maçı öncesi flaş açıklamalarda bulundu.

Fatih Terimden Ilk Aciklama Geldi Panathinaikos 1703609150953

“ÇOK ZOR BİR HAFTA”

Usta teknik adam, “Bizim için çok zor bir hafta. Önce Lamia ile deplasmanda karşılaşacağız ardından AEK ile deplasmanda bir maçımız var ve sonra Aris ile sahamızda oynayacağız. Son maçtan sonra bir şey söylemiştim, bunu tekrarlamak istiyorum. Şampiyonluğu kazanmak için beş unsur birbirine bağlı olmalı; Futbol departmanı, teknik kadro, takımda çalışan herkes, bir bütün olarak kulüp ve taraftarlar hep birlikte olmalı. Hepsine ihtiyacımız var, birlik olmalıyız. Lamia ile bu kez oynayacağımız maçın tek farkı onların stadyumda oynamamız, başka hiçbir farkı yok” dedi.

Fatih Terimaa 2162291

İşte Fatih Terim’in açıklamalarının tamamı;

Lamia ve AEK maçlarında kadroda değişiklik yapıp yapmayacağı sorulan 70 yaşındaki deneyimli teknik adam, "Benim için her maçın farklı bir hikayesi var. Benim felsefem, en önemli maç bir sonraki maçtır. Bu yüzden bir sonraki maçı düşünüp çok şey değiştirmem, belli bir oyun tarzını sürdürmek bizim için çok önemli.

“EĞER BAŞARABİLİRSEK…”

Her rakibe saygı duyuyoruz, Lamia da diğer her takım gibi saygı duymamız gereken bir takım. Önce bu maçı kazanmak istiyoruz, sonra AEK'yi düşüneceğiz. Elbette fırsat yakalarsak ve her şey istediğimiz gibi giderse ona göre hareket edeceğiz. Ligde oynayacağımız son beş maçta çok ama çok güçlü bir Panathinaikos olacak. Eğer başarabilirsek, bunu hep birlikte başarmış olacağız.

Editör: Arda Aşkın AKSOY