‘’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diyorum. Ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur İttifakı olarak yanındayız, beraberindeyiz, yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz.’’

 MHP Devlet Bahçeli’nin liderliğinde 14. olağan büyük kurultayını yaptı.

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli kurultay öncesi ters bir harekete bağlı olarak omzunu burktu. Kendisine de buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

11. kez Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı olarak Devlet Bahçeli seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Kurultayda verdiği iki tane önemli mesaj vardı. Birincisi;

Bahçeli, "Ofislerde utanmadan sıkılmadan balya balya para sayan CHP yönetimi ne yapsa beyhudedir. Zira DEM'lenip PKK ile kent ittifakı maskesi altında organik bağ kurmasının bedelini 14 gün sonra sandıkta ödeyecektir." Dedi.

İkinci mesajı ise daha yüksek bir sesle;

‘’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diyorum. Ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur İttifakı olarak yanındayız, beraberindeyiz, yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz.’’ Dedi.

Burada muhalefet ve Cumhur İttifakı ortağı Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açık bir dille seslenmesi gündemin içeriğini aldı.

Gördüğüm kadarı ile MHP dedikodulara mahal vermeyerek birlik içinde yoluna devam etmek istiyor. Türkiye için istikrar çok önemli bir unsur bunu en iyi bilenlerden biride Devlet Bahçeli’dir.

Sakarya Milletvekili Levent Bülbül de MHP Yürütme kurulunda yer aldı, buradan kendini tebrik ediyorum.

Sağlıcakla kalın...