Bahar dizisinin yayınlanan 11. bölümünden sonra yeni bölüm fragmanın yayınlanması beklenmeye başlandı. Her hafta Salı günü izleyicisinin karşısına çıkan Bahar, 7 Mayıs Salı günü ekrana gelmesi beklenen 12. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bundan dolayı da izleyiciler, “Bu akşam bahar dizisi var mı? Bahar dizisi bu hafta yok mu?” sorularını sormaya başladı. İşte Bahar 12. bölümüne dair merak edilen ayrıntılar…

Bahar dizisi yeni bölüm bekleyenlere kötü haber geldi! | TGRT Haber

BU AKŞAM BAHAR DİZİSİ VAR MI, YOK MU?

Show TV'nin popüler dizilerinden biri olan Bahar'ın 12. bölümü izleyiciler tarafından bekleniyor. Salı akşamlarına damgasını vuran Bahar dizisinin 12. bölüm fragmanı hala yayınlanmadı. Show TV yayın akışını araştıranlar, takip eden seyirciler, dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını sorgulamaya başladı.

Dizinin 12. bölüm fragmanının hala izleyiciler ile paylaşılmamış olması, acaba çekimler yetişmedi mi? sorusunu akla getirdi. Ancak dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar, sosyal medya hesabından bu duruma açıklık getiren bir video paylaştı. Dizinin kadrosunda yer alan bir oyuncunun rahatsızlığı sonucu Bahar'ın 12. bölümünün bu hafta yayınlanmayacağını açıkaldı. Bu yüzden de 7 Mayıs Salı akşamı Bahar dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak. Yeni bölüm ise 14 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelecek.

BAHAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

-          Demet Evgar - Bahar Yavuzoğlu

-          Buğra Gülsoy - Evren Yalkın

-          Mehmet Yılmaz Ak - Timur Yavuzoğlu

-          Hatice Aslan - Nevra Yavuzoğlu

-          Ecem Özkaya - Rengin Çevik

-          Elit Andaç Çam - Çağla Sert

-          Demirhan Demircioğlu - Aziz Uras Yavuzoğlu

-          Alisa Sezen Sever - Umay Yavuzoğlu

-          Nil Sude Albayrak - Seren

-          Füsun Demirel - Gülçiçek Özden

-          Ege Erkal - Doruk

-          Devrim Kabacaoğlu - Demir

-          Sena Kalıp -Parla Çevik

-          Hasan Şahintürk - Reha

Kaynak: istiklal.com.tr